Блинчик Мой• 18 сентября 2016

Соцдопомога на дітей. Юристи, прошу допомоги!

Юристи, прошу консультації щодо соцвиплат...
У січні 2012року я стала матір"ю-одиначкою народивши дитину не будучи у шлюбі.
У лютому 2014року вийшла заміж , а у червні того ж року мені останній раз нарахували допомогу на дитину і так до цього часу. На даний час я у декреті із другою 2-хрічною дитиною. Офіційно не працюю, як і мій чоловік. Майна не маємо, як і земельних ділянок...Чоловік, старшої моєї доньки не вдочерив. Чи маю я право на продовження соц.допомоги на старшу дитину? Якщо так, то у якому розмірі?
Спелый баклажан• 18 сентября 2016
двое детей и никто не работает?как вы живете?научите!и зачем вам та допомога?

Вилами по воде• 18 сентября 2016
Ответ дляСпелый баклажан
lumonbka• 18 сентября 2016
Муж должен как минимум стоять в ЦЗ. А помощь зависит от совокупного дохода вашей семьи за предыдущие 6 месяцев
автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Ответ дляСпелый баклажан
Чоловік заробляє хороші гроші, але не офіційно...
Вилами по воде• 18 сентября 2016
И лень даже в собез сходить....
Или все так заняты.....
автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Ответ дляВилами по воде
И лень даже в собез сходить....
Или все так заняты.....
В соцзабез ходила, сказали, що ми тепер( після мого одруження) вважаємся однією сім’єю, тому соцдопомогу припинили виплачувати...
Бензопирен• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
Так о какой помощи речь идёт?
Аноним Первый• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
и деньги надо тянуть...
Пенек Возмездия• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
ну так и Фсе

автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Чоловік старшу мою доньку не вдочерив, тому мене цікавить, чи зберегла я за нею стасус матері-одиночки? вона ж по-закону батька не має... Чи правомірні дії соцзабезу?
lumonbka• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
Если ребенок не усыновлен, то вы не лишением статуса матери одиночки и имеете права на выплату. Но доход вашего мужа так же учитывается.
Японский Городовой• 18 сентября 2016
Правильно вам в собесе сказали
Не жена• 18 сентября 2016
Нужен доход мужа официальный, т.к. вы проживаете вместе. А так как он не работает официально, то Вам и не положено ничего.
автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Ответ дляАноним Первый
и деньги надо тянуть...
Так...Але на яких підставах?
Аноним Первый• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
Так...Але на яких підставах?
а отец ребенка?
Майданщица• 18 сентября 2016
Ответ дляЯпонский Городовой
Правильно вам в собесе сказали
Нет, у меня подруга вышла замуж, но статуса мать-одиночка не лишилась. На выплаты автор претендовать может, только при расчете учитывается доход всей семьи, то есть и нового мужа тоже
автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Ответ дляlumonbka
Я також так думаю...Але у соцзабезі так не вважають. Чи маю я право через суд вимагати соцвиплати?
автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Ответ дляНе жена
Добре, але якщо вказати той факт, що дитина не завжди з нами проживає?
lumonbka• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
Имеете. Обратитесь к начальнику собеса.
Вы остаетесь одинокой мамой, но доход учитывается и ваш, и мужа. Ставьте его в цз и через три месяца можете подавать на выплату

Не жена• 18 сентября 2016
Так это тем более, если ребенок не проживает с матерью, то выплаты вообще не положены!
lumonbka• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
эм... Зачем? Это никакой роли, кроме моральной, не играет
Не жена• 18 сентября 2016
Ответ дляlumonbka
Очень даже играет!
Ширли-Мырли• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
з чоловіка від якого дитина вимагай, а ще не погано в суді коли даєте присягу говорити правду і коли запитають чи теперішній чоловік працює відповісти правду по закону - що да, працює, але податки не платить, а я все ж таки хочу від держави грошей))))
Не жена• 18 сентября 2016
http://www.i-law.kiev.ua/допомога-на-дітей-одиноки...
автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Ответ дляШирли-Мырли
Зараз такий час, що кожен намагається виживати, як може... і питання зараз не про податки...
Майданщица• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
В смысле не с вами? А с кем?
Ширли-Мырли• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
а з чого ж вам мають нараховувати соц. допомогу?
автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Ответ дляНе жена
Дякую)
автор Блинчик Мой • 18 сентября 2016
Ответ дляШирли-Мырли
Цитата:
а з чого ж вам мають нараховувати соц. допомогу?[/cit
Мене цікавить , чи законно позбавили мою дитину соцдопомоги і на яких підставах?
Ширли-Мырли• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
Цитата:
а чому вас не цікавить що ви незаконно подаєте довідки що не працює ваш чоловік?