былоИпрошло• 01 ноября 2016

Не хочу спілкуватися з подругою,постійно використовує мене в своїх цілях.

Дзвонить і хоче висіти на телефоні цілий день .І ти маєш все лишити ,щоб з нею говорити .Чоловік вже ходить злий .Запитує коли вже це все закінчиться .Так це все надоїло.Ми разом працювали ,от і присосалася як п*явка.Що ви думаєте дівчата на рахунок цієї ситуації?.Як її відшити.?
Вкаблучках• 01 ноября 2016
не берите трубку вот и все.

Marina_Rayskaya• 01 ноября 2016
А че звонит то и о чем так долго говорите, что мужа разозлили?
Если Вы заняты и-или не можете-не хотите говорить, не делайте этого.
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Ответ дляВкаблучках
не берите трубку вот и все.
Так вона дзвонить і або пише смс.Не дає спокою.
Бесбардак• 01 ноября 2016
А в чем проблема сказать, что у вас мало времени и вы не можете разговаривать?
Одноклассница• 01 ноября 2016
Так и сказать, мне нужно готовить кушать/мыть пол...и пообещать перезвонить. Не перезваривать потом. Сама поймет...
SCor_Pio• 01 ноября 2016
Или берите, а потом говорите, что заняты, торопитесь. А ещё лучше правду скажите, что вы не можете висеть день на телефоне.
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Ответ дляMarina_Rayskaya
та розмова ні про Шо.Просто хоче триндіти .А я після того як вижатий лимон.Ну і взагалі багато ситуацій різних з нею було непреємних.
Вкаблучках• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
занесите ее в черный список. А если вы все же захотите с ней поговорить, то звоните сами когда мужа нет дома. Мой тоже бесится когда я долго говорю по телефону.
Жидкость для снятия глаз• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
А сказать, что до такого то времени вы заняты , не?

Вкаблучках• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
ваша подруга- энергетический вампир )))
Marina_Rayskaya• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
Вам надо научиться отказывать людям, особенно если Вы от этого страдаете. Проблема не в ней, а в Вас самих. У нее еще таких как Вы в телефонной книге много)) Так что берите ситуацию под свой контроль. Кто-то считает ыходом не брать трубку, кто-то берет выслушивает первые 10 секунд и говорит что занят, кто-то еще что придумывает.
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Ответ дляMarina_Rayskaya
так в тому то і справа ,що від неї вже всі сахаються .Вона сама каже ,що ніхто з нею не хоче спілкуватися.Але я вже причину зрозуміла .
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
я минулого тижня писала темку про неї тут .Бо вже просто не могла зрозуміти це все .Така зла була .
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1628987
мадамГрицацуева• 01 ноября 2016
Ааа, то ви її на каву водите шарову, висите з нею на телефоні і не можете послати... то що ж ви хочете? Вона вас вигідно використовує. Ще мабуть в дім хоче залізти і поклеїтись до вашого чоловіка. Бачили таких
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Ответ длямадамГрицацуева
та не хочу я з нею нічого мати .Але просто послати ...щось не можу .Думаю запитаю тут поради ,як би це культурно і надовго її послати.
Marina_Rayskaya• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
может стоит взять на себя ответственность и открыть ей правду, объяснив что такой навязчивой быть нехорошо, что у всех есть свои дела и заботы, а на пустую болтовню времени мало или нет вовсе)
Добрая феечка• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
а посилати і не потрібно, просто сказати що ви передзвоните, бо не маєте часу на балачки, а там вже як захочете.
Мене тільки один раз вимусили сказати прямо, що я не можу так довго і часто розмовляти, людина образилася і більше не дзвонила і славабогу:-)
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Я кажу що в мене немає часу ,а вона мені *Ти ж телефон плечем триааєш і робиш свої справи ,тобі що важко зі мною поговорити*

Добрая феечка• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
так, важко. Вчіться знімати зі своїх плечей нахаб.
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Ответ дляДобрая феечка
все хоче знати ,що купили ,скільки заплатили,де відпочиваємо,скільки в ресторані потратили наприклад.жах
Я тут с краю постою• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
У меня такая же была, давно не общаюсь.Отрезала навсегда, безумно этому рада))
Вот моя темка

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1399711
Ниф_ниф• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
У неё нет мужа и детей? Блин, автор, сказала-я занята! и всё, терпеть не могу таких навязчивых людей
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Ответ дляНиф_ниф
Чоловіка немає ,є дитина.
Ревнивая жена• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
застрелиться можно... Автор, сейчас часто киевстар со связью глючит... Может вам при звонках этой ’подруги’ выпадать из сети нечаянно-неожиданно
KURIS• 01 ноября 2016
Ответ дляВкаблучках
не берите трубку вот и все.
+++
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Ответ дляРевнивая жена
та вже також так думала .Деколи збиваю дзвінок ,а деколи не беру трубку .Але ж пише смс пишеееееееее
Ниф_ниф• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
капец, ну и странная
автор былоИпрошло • 01 ноября 2016
Люблю в фейсбуці почитати Ліну Костенко ,або Богдана Ступку .Дивлюся вже вона мигає в чаті .І знову починає писати і дзвонити .Не дає побути з думками .Зайняла весь простір особистий.
Я тут с краю постою• 01 ноября 2016
Ответ длябылоИпрошло
Ужас(