Зоя Жорівна• 03 ноября 2016
Если на сайте Аnswear на вещь уже есть скидка, то код на скидку
от Приватбанка можно использовать? Или только на товары без скидок?
На сайте не нашла телефон, чтоб позвонить и узнать.
Спасибо за ответы.
Партизанка• 03 ноября 2016
Кошти ансвер клабу можна використовувати тільки на чорні (повні ) ціни. За Вашу покупку ансвер поверне 5% від вартості на клубний рахунок, з часом накопичиться сума, можна буде щось купити зі знижкою до 50%.