Чеширская кошечка• 19 ноября 2016
Хто хоче посміятись на ніч))) заходьте)
добре придивіться) це гра на весілі останій лідер гри задав завдання попередньому)
я як добре придивилась і зрозуміла суть прикола то так сміялась що чоловіка розбудила своїм сміхом)
прикольно получилось!
Чеширская кошечка
• 19 ноября 2016
а він щей малий такий кордупель і щоб достітати то так смішно підпригував
Чеширская кошечка
• 19 ноября 2016
я вроді непошла але чогось прориває з цього на сміх..........................

Белоснежко• 19 ноября 2016
Уровень интеллекта зашкаливает просто...Шо у тамады, шо у тех, кому это смешно...
Кокосиха• 19 ноября 2016
Ответ дляБелоснежко
це точно.
Чеширская кошечка
• 19 ноября 2016
Ответ дляБелоснежко
на весілі треба сидіти плакати так?))
Холодная каша• 19 ноября 2016
Автор, Вам дійсно цікаві ці сайти та спільноти з цієї країни?
Гумор, якщо відверто, так собі, ніякий