Голубец• 02 декабря 2016
Приват 24 просят адресс почті,пишу не пр. смс и не дает провести платеж.Что дела
ть?
Голубец
• 02 декабря 2016
Ответ дляСтильная штучка
у меня так 2 дня было, потом с опозданием пришло сообщение
Ясно,2 дня-круто.
Стильная штучка• 02 декабря 2016
Ответ дляГолубец
Ясно,2 дня-круто.
ага, мне поствщику деньги нужно было перевести, а я не могу
ПриватБанк• 02 декабря 2016
Шановний Автор!
Фінансовий e-mail - це обраний і підтверджений Клієнтом адрес електронної пошти, який буде використовуватися для повідомлення клієнта,
Банк просить підтвердити Вас фінансовий e-mail, у виразках в Приват24, якщо Ви тричі не підтверджуєте його, в цілях безпеки здійснюється блокування кошика платежів клієнта в Приват24, Ви не зможете провести платежі, до момент підтвердження електронної адреси.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на нашу електронну адресу help@pb.ua із зазначенням контактних даних та опису ситуації.
З повагою, ПриватБанк.