ir.zhuck• 07 декабря 2016

2,5роки, а у дитини збільшена печінка і пісок в нирках 8(

Завтра розмова з педіатром.
У кого було щось схоже, або хто має інформацію. Будь ласка підкажіть, що і як робити????

Вчора проходили УЗД. І виявилось, що у дитини (якій тільки 2р.5м) збільшена печінка - 9,6см (норма 7,0-7,5см), тобто збільшена на 13% (ще купа записів про печінку і щось з неоднорідністю). На жаль не все можу прочитати, а на УЗД був чоловік.
Жовчний міхур "на боку".
Підшлункова збільшена 1,4 см (норма 0,9см) і другий параметр 1,52см (норма 1,0см).
Нирки з невеликою кількістю піску (ехо включень).
УЗ признаки умеренной гепатомегалии. Незначительное сплепомеалии. *обр деформация желчного пузіря. возгам. реактивніх изменений поджелудочной железі. циичеллурии (?)
Деякі слова не змогла нормально розібрати.

Завтра розмова з педіатром.
cherry__• 07 декабря 2016
вы в каком городе?

автор ir.zhuck • 07 декабря 2016
Київ
ksyuwa• 07 декабря 2016
а что беспокоит ребёнка?
ksyuwa• 07 декабря 2016
Первое, что пришло в голову, из-за плохого оттока жёлчи реагирует печень и поджелудочная. Вам нужно консультироваться у очень грамотного педиатра.
По почкам не скажу.
Я бы переделала УЗИ на ещё одном аппарате и у другого специалиста.
автор ir.zhuck • 07 декабря 2016
Ответ дляksyuwa
а что беспокоит ребёнка?
дитина ще не в тому віці,щоб пояснити все. вона тільки два місяця назад вивчила слово ’болить’ (була операція у тата).
УЗД було по показанням від Лора з Пага, виявити причину затяжного насморка (або інтоксикація або гельмінти)
ksyuwa• 08 декабря 2016
Что ’говорит’ анализ крови, мочи, копрограмма?
Под жалобами имела ввиду вздутие, запор/расстройство, плохой аппетит.
В любом случае отпишитесь, что скажет педиатр.
Пусть малыш будет здоров!