Видящие_помогите• вчера в 14:40

Мобілізувати жінок без дітей

❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну

Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.

Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів: 302
За
Проти
Оно само купилось• сегодня в 00:20
Ответ дляВидящие_помогите
Дивлюся тема вийшла з-під контролю. В наступний раз, коли будете шукати ухилянтів - скидайте цю тему. Дуже показове обличчя жінки з порадниці.
вы свое личико не показали. Как же его скидывать?

ШобВам_КакНам• сегодня в 00:20
Ответ дляОно само купилось
именно так. Тем более гражданка чужой страны, ну какие на хрен петиции по украинкам. Ну и позорище это тролище-автор)
Або у автора вже давно інше громадянство, і не зрозуміло, як вона підписала петицію. Або подвійне, і вона, по ідеї, теж має обов´язок перед країною. Водночас вона вже давно не пов´язує себе з Україною, каже, що її рідна країна - інша.
Мабуть, треба створити петицію, щоб петицію не підписували дами, які давно знаходяться за кордоном і нічого спільного з нею не мають, бо не мають право вирішувати внутрішні події
Оно само купилось• сегодня в 00:21
Ответ дляВидящие_помогите
Батько вже в мене давно - 80 рочків. Чоловік не українець. Братів немає. Які ще питаннячка будуть?
в какой стране вы проживаете и гражданкой являетесь?
ШобВам_КакНам• сегодня в 00:21
Ответ дляВидящие_помогите
Вже рочків 15. І я казала вище - і повторю ще раз. Якщо це станеться в моїй країні - я навіть думати не буду. А буду шукати де я можу найбільше допомогти.
Тобто ви визнаєте, що Україна - не ваша рідна країна? Чому тоді лізите у внутрішні справи?
Ну ниче се• сегодня в 00:21
Ответ дляВидящие_помогите
То вже ваші хворі фантазії. Кожен день сподіваємось на закінчення війни. Як і всі.
это ваши хвори фантазии. как вам вообще не стыдно сидеть в безопасности и что-то навязывать людям, спорить с ними, с людьми, которые каждый день рискуют своими жизнями, 5 лет почти живут в этом ужасе. Возвращайтесь и воюйте!
Оно само купилось• сегодня в 00:21
Ответ дляВидящие_помогите
да в какой же?!
ШобВам_КакНам• сегодня в 00:22
Ответ дляОно само купилось
да в какой же?!
Думаю, США чи такого плану. Десь дуже далеко, і де вірогідність війни чуть більше 1%
Катастрофа• сегодня в 00:22
Да, особенно тех куриц , кто тут больше всех орет
Оно само купилось• сегодня в 00:23
Ответ дляНу ниче се
именно так. бессовестная троллятина. Пусть своим новым согражданам рассказывает как им жить.

ШобВам_КакНам• сегодня в 00:25
Ответ дляКатастрофа
Тут я вас підтримаю. Відчути окоп на своїй шкурі мають всі, хто хоче продовження війни і хто туди всіх посилає. Бездітні, з дітьми, багатодітні - тут вже немає різниці
Оно само купилось• сегодня в 00:28
Ответ дляШобВам_КакНам
молчит. еще не придумала
ШобВам_КакНам• сегодня в 00:32
Ответ дляВидящие_помогите
Так, ті, які не виховують зараз - мають іти служити. Наявність матки на яєчників не має їх захищати від цього.
У вас все ще є громадянство України, відстань у тисячі кілометрів не має бути перепоною повернутися і захищати країну по народженню💁‍♀️ чи тут це не працює? Якщо ні, сконцентруйтесь на країні, яку ви вибрали наразі рідною, та не чіпайте громадян, з якими вас нічого не пов´язує
ШобВам_КакНам• сегодня в 00:35
Ответ дляОно само купилось
молчит. еще не придумала
Ні, просто для мене дуже дивно, що особа, яка величає себе умовною американкою, раптом згадує що вона має право підписувати петиції. Там вона громадянка України, а як захищати - то вона вже громадянка іншої країни😂 якась двуликість))
Всміхайлик• сегодня в 00:36
Ответ дляОно само купилось
у вас один мужчина. А защищают вас много мужчин. В том числе бездетные мужчины. Вас не смущает это? :)
Меня мой, остальные своих и таких тёток.
Оно само купилось• сегодня в 00:37
Ответ дляШобВам_КакНам
это пока на ’ее’ страну не напали. Как только нападут, вспомнит, что украинка она
Всміхайлик• сегодня в 00:37
Ответ дляОно само купилось
по закону.
Пока да, но не по совести.
ШобВам_КакНам• сегодня в 00:37
Ответ дляВсміхайлик
Пока да, но не по совести.
Кому та совість потрібна?
ПрипоРошенная• сегодня в 00:37
Ответ дляШобВам_КакНам
Як ви могли підписати, якщо ви не громадянка своєї країни?
Да это троль, работа у нее такая, писать провокационные темы. Ничего она не подписывала.
Всміхайлик• сегодня в 00:38
Ответ дляКоролева ганделику
Я вам написала, каким образом. И главное — это не допустить войну.
Когда и где в последний раз привлекали все население или «забывали» предупредить/подготовить? Где строили такие же укрепления на границе с «партнерами-друзьями», а не со стороны границы с врагом? И еще миллион вопросов, начиная с того, что вами двигало на выборах в 2019 году.

Вот когда пойдете, тогда и будете здесь рассказывать, кто и что вам лично должен.
Та нет, должны уже, так как я уже участвую в защите.
Про 19 не ко мне, ни я ни муж не голосовали.

ШобВам_КакНам• сегодня в 00:38
Ответ дляВсміхайлик
Як ви захищаєте?
Всміхайлик• сегодня в 00:39
Ответ дляШобВам_КакНам
Чоловік сьогодні є - завтра немає (я не про смерть, якщо що)
Смотря у кого, у меня один и на всю жизнь.
Всміхайлик• сегодня в 00:39
Ответ дляКоролева ганделику
Вырастите детей, если они у вас вообще есть, а потом расскажете, какие они вам просто «родственники».
Уже, есть внуки, ещё вопросы?
автор Видящие_помогите • сегодня в 00:40
Ответ дляШобВам_КакНам
Так, між нами і вами великий і красивий океан. Але в нас свої проблеми і свої виклики. А також між мною та вами великий океан непорозуміння і особисто в мене до багатьох зі співрозмовників тут (вас) повна відсутність поваги.
P.S. Чоловіків це не стосується.
Всміхайлик• сегодня в 00:40
Ответ дляШобВам_КакНам
Ваші мрії і бажання так і залишаться ними. В цій країні ніхто і нікому нічого не винен, крім батьків (с) слова потужного
Та плевать на его слова, скоро ’или мечты’ станут законом)
Оно само купилось• сегодня в 00:41
Ответ дляВсміхайлик
Ваш вас только дома. А в армии все всех. Или вы думаете вам выдали собственность и раз вы своего раба сдали на фронт, то это цена что вам самой не надо свой попец поднимать? У всех мужчин есть мамы, прикиньте, может они мам защищают, а вы должны сама себя как-то)
ШобВам_КакНам• сегодня в 00:41
Ответ дляПрипоРошенная
Та хз, зустрічала не раз в своєму оточенні закордонних фіф, які вважають що мають тут більше прав, аніж ті, хто постійно проживають тут)) просто якби тема - це одне, тут будь-хто має право писати свої думки, а петиції підписувати як громадянин країни, яка давно їй другорядна і яка не бачить цього п*здєца на власні очі, - це вже якесь єбобо)
Всміхайлик• сегодня в 00:41
Ответ дляКоролева ганделику
Так определитесь уже, защитать страну или «чужие ж…ы», а то вы в зависимости от контекста пишете разное.
А если вас и ваших детей, как вы писали ранее, защищает ваш муж, то какие претензии к чужим матерям, их дочерям или просто бездетным женщинам?
Если все же не только ваш муж, то вы лично должны за зашиту ваших детей и тем десяткам, если не сотням тысяч мужчин, у кого еще нет детей или у кого их уже нет из-за войны.
А страна это не люди живущие в ней? Меня то мой, а вот кто защищает таких тёток? Минимум от каждой семьи один на фронте, не в тылу и вопросов не возникло бы.
Оно само купилось• сегодня в 00:42
Ответ дляПрипоРошенная
ну или она Людмила) Там из подписавших женщин всего две. Автор петиции и некая Людмила.
автор Видящие_помогите • сегодня в 00:42
Ответ дляШобВам_КакНам
Свобода слова чомусь стала вам заважати?
ШобВам_КакНам• сегодня в 00:42
Ответ дляВидящие_помогите
P.S. Чоловіків це не стосується.
Так вас тут теж ніхто не поважає, розумних таких. Живете в іншій країні, не бачите всього, що твориться особисто - то живіть своє життя і не трогайте нікого. А то хоче одним місцем на двох стільцях всидіти