Сумка с непогодой• 10 февраля 2017
Учителя младших классов, к вам вопрос.
1. Что должен знать и уметь ребёнок принимает поступлении в 1 класс?
2. Что должен знать и уметь ребёнок по окончании первого класса?
Ну и риторический вопрос, видимо. Почему берут в школу детей которые не готовы абсолютно к школе. Не то что ничего не умеют, но и не имеют желания обучаться....?
Стеклянная мышь• 10 февраля 2017
Ответ дляДушка-свекровь)))
задумалась над словом рівномірно працювати. Це як?
Дітей не треба привчати вчитися, вони і так прекрасно вчать те, що їм цікаво. Завдання вчителя цікаво подати те, що вимагає програма.
Це вот як- ребенок должен начать и закончить предложенную ему работу,а не бросить на полпути и пойти играться куклами
Стеклянная мышь• 10 февраля 2017
Ответ дляДушка-свекровь)))
+1000
свою дитину ніяк не можу заставити читати задані тексти з букваря про лини, лани і комбайни. А книжку ’під землею, під водою’ від ВСЛ дитина без всяких заставлянь читає так, що за вуха не відтягнеш. Я вже не кажу про всякі комікси з мультяшними героями. І така ситуація щонайменше в половини класу.
От невже для навчання читанню обов’язково потрібні тексти про лани і лини???
Я вам больше скажу- мой ребенок стихи не учит и не учил с младенчества. Ему не интересен этот вид деятельности. По программе учит и ни строчкой больше. Глупее от этого не стал
Душка-свекровь)))• 10 февраля 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Коли ввели шестирічок, залишались ще і класи для семирічок, у батьків був вибір - віддати дитину в клас для 6 річок (де всі були 6 - вони спали, грались) і навчались ці діти 4 роки в початковій школі, віддати дитину в клас для 7 річок - ці діти вчились три роки в початковій школі. В пед вузах окремо була методика навчання для шестирічок і методика навчання для 7 річок. Особливо вона відрізнялась при вивченні написання букв. Можливо найбільша біда теперішніх шкіл - це змішання 6 і 7 річок. Не відомо по якій методиці іх навчати.
Ясно. Ну діти ж не діляться чітко на 7річок і 6річок. Є такі які в 6.5 ідуть...
Моя наприклад в 6.10 пішла - їй куди, до 7річок?
Я пішла в школу в 90тому році, і окремих класів для 6річок і 7річок не було. Я пішла в 6, хтось пішов в 7. Початкова школа була 4 роки.
В цьому навчальному році пішла в школу моя дитина, нічого не змінилося.
Душка-свекровь)))• 10 февраля 2017
Ответ дляСтеклянная мышь
еее а де тут рівномірність? по-моєму це вміння доводити діло до кінця. І наскільки я спостерігаю за дітьми, то в них це від природи закладено. Попробуй відірви їх від будування замку з піску (наприклад), якщо вони ще не закінчили...
Стеклянная мышь• 10 февраля 2017
Ответ дляДушка-свекровь)))
еще раз- я учитель в школе и ваши наблюдения далеки от истины.
Делать то,что надо - вот где нужна усидчивость. Замок из песка- это увлечение,конечно,за уши не оттащишь
Душка-свекровь)))• 10 февраля 2017
Ответ дляСтеклянная мышь
я не знаю кому цей вид діяльності може бути цікавий. Особливо враховуючи тексти віршів в шкільній програмі, де половина слів незрозуміла.
Стеклянная мышь• 10 февраля 2017
Ответ дляДушка-свекровь)))
Так не водите ребенка в школу.
У моего был и есть огонь познания всего нового.Ему интересно и про сурков доклады делать и задачи решать однотипные
Душка-свекровь)))• 10 февраля 2017
Ответ дляСтеклянная мышь
О, вже видно позицію з висоти. Правильні тільки спостереження педагогів.
Душка-свекровь)))• 10 февраля 2017
Ответ дляСтеклянная мышь
Так не водите ребенка в школу.
я про це думала. Але дитині потрібен стабільний колектив для спілкування, а я по натурі ’домосєд’, мені важко цілеспрямовано шукати такий колектив, особливо враховуючи те що всі друзі ж в школах.
Ну і я по закону зобов’язана віддати дитину в школу. Якщо це буде екстернат, то вдома доведеться влаштувати ту саму школу. Заставляти писати контрольні, здавати якісь завдання ітп. Анскулінг в нас не дозволений.
Українські речі для малечі• 10 февраля 2017
Ответ дляДушка-свекровь)))
Це не у всіх регіонах так було. Одні (Західна Україна) швидко перейшла лише на 6 річок, Східна - ще довго була з 7 семи років. Були школи де були і такі, і такі класи. Я в 90 році якраз поступила в пед.училище, то знаю - про що говорю.
Душка-свекровь)))• 10 февраля 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Ясно. Те, що десь там в когось був вибір в який клас віддавати дитину, ніяк мені не покращило життя. В нас маленьке містечко, 1 школа. Батькам прийшов по пошті такий папірець про те що дитина записана в 1-Б клас і треба кудись там прийти принести документи. От і весь вибір.
Ответ дляДушка-свекровь)))
Я кажу, що задумка про окремі класи для 6 і 7 річок була хороша, та мабуть в нас ніяку ідею не можуть довести до кінця. Але уявіть як вчителю - коли в класі 40 дітей у віці від 5,10 і 7,10 - це різниця у два роки. На кого йому орієнтуватись? Звичайно на старших, бо так легше, от і виходить - що 6 річки малі. Але якщо в класі 20 шестирічок, то все ок.
Сумка с непогодой
• 10 февраля 2017
Девочки))) Я в своем вопросе про возраст и не писала. Чего вы завели спор о шести-семи летках?
Мой пошел в школу в 7,7 лет. Потому, что он был готов только в этом возрасте.
Старший пошел в 6,3.
Обоих мы водили на консультацию к выбранному учителю и школьному психологу.
И по их заключениям принимали решение!
А не тогда когда из садика выгнали или когда маме захотелось!
Понимаете разницу?
Старший пошел в 6,3.
И по их заключениям принимали решение!
Понимаете разницу?
Душка-свекровь)))• 10 февраля 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Ви так пишете, ніби діти розвиваються чітко по графіку. Але вони всі різні, навіть одного віку. Моя дитина пішла в 6.10, і успіхи в неї гірше ніж в тих однокласників, які пішли в 5.10-6.2 (таких в нас буквально кілька дітей). В класі був хлопчик який пішов в 7 з хвостиком - після першого півріччя він повернувся в дитсадок.
А от з тим, що ніяку ідею в нас не можуть довести до кінця, я абсолютно згодна. Зазвичай в школах більше ніж 1 клас на паралелі, і адміністрація має можливість розподілити дітей по класах так, щоб в одних були молодші, а в інших старші.
Але на практиці ж є ще популярні вчителі і не дуже, і система хабарів і благодійних внесків. В нас наприклад адміністрація навіть не потрудилася, щоб дівчат і хлопців було приблизно однаково. Відповідно в одному класі 8 дівчат і 23 хлопці, а в іншому 9 хлопців і 22 дівчинки. Добре що хоч кількість дітей в класах приблизно однакова...
Душка-свекровь)))• 10 февраля 2017
Ответ дляСумка с непогодой
Старший пошел в 6,3.
И по их заключениям принимали решение!
Понимаете разницу?
Старший пошел в 6,3.
И по их заключениям принимали решение!
Понимаете разницу?
сорі за офтоп.
По темі я написала в коментарі 18.
Якщо дитині станом на перше вересня (а як мене поправили далі - станом на грудень) виповниться 6 років, їй не мають права відмовити в прийнятті в школу. Думка психолога, завуча, вчителя має рекомендаційний характер, а не обов’язковий.
Що ж тут не зрозумілого? беруть - тому що зобов’язані взяти. А от чому віддають не готових дітей, то вже до батьків питання.
По темі я написала в коментарі 18.
Кошка Мурка• 10 февраля 2017
Ответ дляСумка с непогодой
Ну речь именно о не готовых психологически!
Рано им в 6, например. Почему не дать ребенку еще год подрасти?
могут и в 7 идти.. Родители часто не хотят слушать учителей, возмущаются и жалуются
Ответ дляСумка с непогодой
Старший пошел в 6,3.
И по их заключениям принимали решение!
Понимаете разницу?
Старший пошел в 6,3.
И по их заключениям принимали решение!
Понимаете разницу?
Критеріїв готовий чи ні, майже нема. Скоріше всі реруються лише готова мама чи ні віддати дитину в школу.
Стеклянная мышь• 10 февраля 2017
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
как это нету?!