Женщинас• 22 февраля 2017
Де подати оголошення про пошук оптового покупця?
Закриваю деякі ланки з продажу товарів і шукаю оптового покупця на якісні речі відомих дитячих брендів (нові) зі Сполучених Штатів. Де подати оголошенно про пошук покупця? Дякую за пораду!
Женщинас
• 22 февраля 2017
Ответ дляura1981
Виставте оптові ціни і в роздріб в моменті продасте
Дякую за підказку! Сама не додумалась:)
Ответ дляКоролева красоты
svetlana7070@ukr.net
пришлите прайс
А какая продукция имеется ввиду к оптовой продаже, если не секрет? Что касательно оптовых поставщиков для тех, кто интересовался, то здесь могу порекомендовать по самым различным направлениям. А что касательно объявлений, то здесь источники всем известны, достаточно выбрать первые десять из списка поисковой выдачи любого сервиса.
Женщинас
• 17 мая 2017
Ответ дляbronska
Доброго дня! Мова йшла про дитячий одяг (Jumping Beans, Arizona Jeans, Disney, Children´s Place, Gymboree, Old Navy, Gap etc.