lalelu• 15 марта 2017

Потрібні зошити для чорнильної ручки

Вчителька заборонила писати чорнильною ручкою, бо аркуші у наших зошитах такі тоненькі, що чорнило просвічується з іншого боку.
Я не пам"ятаю, яких фірм ми купували ці недолугі зошити.

Тому зараз шукаю зошити не з папірусними, а з нормальними аркушами, які підійдуть для чорнильної ручки.

Хто знає, зошити яких фірм потрібно шукати і де купити?
Розмір - стандартний, потрібні зошити і в клітинку, і в лінійку.

Буду вдячна за пораду)
Магия света• 15 марта 2017
Простите за любопытство, а вы в детстве писали черниль ной ручкой?

Джемма• 15 марта 2017
Берите 1 Вересня, Кайт, Зошит України - листы плотные
В тетрадях где обложка обычная без картинок и бумага тоньше
oksa_mal• 15 марта 2017
Преса України
WlasSB• 15 марта 2017
посмотрите хорошей фирмы (они подороже). Недавно покупал своим детям зошити и продавец посоветовала с более плотными листами в голубенькой или синей обертке. Сравнивал с более дешевыми, действительно плотнее. Извините, сейчас на работе, фирму не подскажу.
rybka 39• 15 марта 2017
Пишем чернилами. Подходит Школярик
Natashs• 15 марта 2017
Я и не знала, что сейчас где-то еще пишут чернилами..
Что за учебное заведение у вас, автор? И для чего чернилами учатся писать? Это какая-то школа с художественным уклоном?
4e_LOVE_k• 15 марта 2017
я писала чернильной ручкой с 1-го по 8-й класс. если не брать дешевые тетради с тонкими листами, то никаких проблем с другими тетрадями не будет.
mariya59• 15 марта 2017
Очень правильно делают, если где-то учат писать чернильной ручкой. И почерк нормальный выработается и писать аккуратнее будут. А то от шариковых ручек у малышей не почерк, а неизвестно что, к сожалению. У нас мальчики, сейчас 3-й и 4-й класс, но с почерком проблемы, как курица лапой - это еще мягко сказано:(. А еще говорили, что с этого года, первоклассникам разрешат в тетрадях вообще карандашами писать, чтобы стирать резинкой можно было:(( Можете представить себе, какая там грязь будет, особенно, если еще и бумага не очень:((((
Магия света• 15 марта 2017
Ответ дляmariya59
Я в 6 классе перешел в школу, где писали чернильными ручками. Был потрясен, что они еще существуют. Нам тоже втирали про почерк, но это никак не отражалось на каракулях в реальных тетрадях моих новых одноклассников, пишущих пером уже шестой год.
Через пару лет старый директор ушел на пенсию, разрешили шариковые ручки и на следующий же день ни одной чернильной в классе не осталось.
P.S. Это не приглашение к дискуссии, просто воспоминание из далекого советского детства.

автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляФорс мажор
Я - ні.
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляДжемма
Дякую!
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляoksa_mal
Преса України
Дякую!
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляWlasSB
Дякую!
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляrybka 39
Пишем чернилами. Подходит Школярик
Дякую!
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляNatashs
У всіх школах Німеччини пишуть перовими ручками. Це дає і кращу каліграфію, і береже дитячий зір.
В Україні у багатьох гімназіях пишуть пером.
Там, де є рівень.
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ для4e_LOVE_k
Так у тому той річ, що дешеві не купувала. Заїхала в Ашан і купила всі. які сподобалися.
А, виявилося, що листки не щільні. Коли купувала, на це не звернула увагу
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляmariya59
Єдиний мінус - не всі зошити передбачені, щоб у них писали чорнилом.
Я порівняла німецькі і ті. що у мене - різниця у щільності велика.
У нас на всьому економлять...
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляФорс мажор
Різниця є, але не стільки у каліграфії, скільки у здоров’ї - перова ручка дає різний нажим і дитяча рука має можливість відпочити і розслабитися. І той час як кУлькова дає однаковий нажим. І відстань від очей до зошита таким чином скорочується і це позначається на зорі.

Я багато читала і вивчала дослідження і тому й сама почала продавати перові ручки.
А тут у школі місяць тому дитина каже, що вчителька заборонила писати перовою ручкою. Я дала їй другу, і ту забракували, я дала третю (ручки дорогі) і ту забрали. І коли я підійшла до вчительки, то виявилося, що проблема не в ручці, а в зошиті.
автор lalelu • 15 марта 2017
Ответ дляNatashs
Ні, звичайна приватна школа.
У нашому класі (13 учнів) лише двоє пишуть пером.
Це була моя ініціатива, бо у нас проблеми з зором, а перова ручка не погіршує зір.

Natashs• 15 марта 2017
Ответ дляlalelu
Там, де є рівень.
А зір яким чином це береже?
Я в школі теж писала чорнильною ручкою, як і всі тодішні школярі, тобто всі наші школи мали рівень вашої гімназії!?)))
З приводу кращої каліграфії теж трохи сумніви, моєму старшому брату довелось довше писати чорнильною ручкою, ніж мені. Пише досі, ’яу курка лапаю’, якось калірафія с чорнилом пройшла повз ноього((
Natashs• 15 марта 2017
Ответ дляlalelu

Ого! Ніколи не чула про таке! Можливо тому, що с зором проблем не було.
4e_LOVE_k• 15 марта 2017
Ответ дляlalelu
за 8 лет никогда такой проблемы не возникало. а писала я лет 20 назад