Шановні кияни!
підпешіть, будь-ласка, петицію про виселення циган з нашого району
Я досі боюсь страшилок, що цигани крадуть дітей =(
буду дуже вдячна
Зверніть увагу, що петиція підписана після підтвердження з листа, що прийде на пошту. там треба ще перейти по ссилці
Дякую =)
Ответ дляNатаLия
Спасибо за активные действия. :) Петицию подписала. Главное, что-бы и в самом деле это помогло. Я всю жизнь живу на Березняках, и всегда здесь цыгане шастают. По базару Давыдова даже ходить страшно. Эти наглые ’беременные’ и дети, рукава куртки обрывают.
ага. но чтото медленно подписывается =( но еще время есть. будем активничать и увеличивать наши шансы.
спасибо за подопись
Ответ для11061977
а куди ж їх виселять? щось я не вірю. там же і діти - це їх треба погрузити в автобуси та вивезди до них на Батьківщину, але думаю петиція тут не допоможе.
петиція взагалі - гра в демократію для довірливих громадян.
Хотіли б - давно б виселили. Їх дуже багато,і вони давно.
Ответ дляВіруся
ну це таке, по Конституції всім гарантове вільний вибір місця проживання, якщо вони живуть - то в чому проблема, а якщо щось скоюють - то вже поліція. однак їх ніколи нікуди примусово не виселить. мені так здається.
Ответ дляВіруся
ми не створюємо іншим дискомфорту, не розриваємо і не розкидаємо смітники , не бігаємо і не хапаємо за рукав...
Добре, поки добре.
ну це так, що цигани розкидають смітники? А бомжі цього не роблять? А що на вулиці звичайні люди не огрзаються і не ображають інших? нікого не захищаю, але щоб за це писати петицію?????
Ответ для11061977
Ну якщо кожен жити може, де бажає, то й петиції кожен може право писати, які бажає)). На відстані якісь абстрактні цигани справді не викликають ніякого занепокоєння.