Почемучечка• 10 августа 2013
Вопрос о прописке - кто в теме, подскажите
Квартира на несколько собственников. Надо прописать человека. Надо ли получать разрешения от всех собственников или достаточно согласия одного?
Капуста Маша• 10 августа 2013
насколько я знаю надо разрешение всех. если это только не ребенок к матери
Мао_Мяо• 10 августа 2013
Всех
Наказ МВС
22.11.2012 № 1077
2.2. Для реєстрації місця проживання особа ... подає документи....
документи, що підтверджують:
....право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/СПІВВЛАСНИКІВ житла,
Наказ МВС
22.11.2012 № 1077
документи, що підтверджують:
Мао_Мяо• 10 августа 2013
Но если нужно зарегистрировать несовершеннолетнего ребенка к родителям, то такое согласие не нужно