Обязательна ли пожарная сигнализация в магазине одежды и обуви(52 кв.м.) ?.Магазин на первом этаже многоэтажки,отдельный вход.выведен из жилого фонда,введен в эксплуатацию в 2013 году.но все это время был ремонт,не работал .
елена 2103• 10 апреля 2017
Обязательно. И еще страховка от пожара и договор с фирмой ц которой будете на пульте пожарном
Да ,должна быть .
13. Протипожежне обладнання
13.1. Автоматичними установками пожежогасіння повинні
бути обладнані будинки та приміщення підприємств торгівлі, у тому числі речові, продуктово-речові ринки:
– будинки І, II ступенів вогнестійкості із збільшеною площею протипожежних відсіків;
– двоповерхові будинки із розміщенням торговельних залів на двох поверхах із загальною торговельною площею понад 3500 м2;
– будинки з розміщенням торговельних залів на трьох та більше поверхах незалежно від їх загальної торговельної площі;
– підприємства із загальною торговельною площею 150 м2 та більше або із загальною площею 400 м2 і більше, розташовані в підвальних поверхах.
13.2. Автоматичними установками пожежної сигналізації повинні бути обладнані будинки та приміщення підприємств торгівлі:
– продуктові ринки;
– магазини і ринки, які не названі раніше.
13.3. Підприємства торгівлі повинні обладнуватися системами оповіщення про пожежу та керування евакуацією людей у разі пожежі згідно з вимогами ДБН В.1.1-7-2002.
13.4. Пожежні крани повинні розміщуватись у вбудованих або навісних шафах, які мають отвори для провітрювання та пристосовані для опломбування й візуального огляду їх без розкриття.
13.5. Конструкція шафи пожежного крана повинна передбачати, крім розміщення в ній пожежного крана діаметром 50 мм або 65 мм (укомплектованого пожежним рукавом відповідного діаметра та стволом), наявність пожежного кран-комплекту з напівжорстким рукавом діаметром щонайменше 25 мм, виконаного згідно з ДСТУ 4401-1 та приєднаного до пожежного стояка через вхідний запірний вентиль, а також двох вогнегасників.
13.6. У шафах пожежних кранів слід також передбачати кнопки дистанційного відкривання поповерхових клапанів димовидалення та підпору повітря й вмикання вентиляторів протидимного захисту.
13. Протипожежне обладнання
– продуктові ринки;
Ответ дляNaddejda
Да ,должна быть .
13. Протипожежне обладнання
– продуктові ринки;
13. Протипожежне обладнання
– продуктові ринки;
спасибо))а не знаете сколько примерно будет стоить это официально?
елена 2103• 10 апреля 2017
Ответ дляЮюЛлИиЯя
ого))и сколько же это все удовольствие стоит примерно не в курсе?
Смотря какая площадь помещения, у нас 40,обошлось 500$,плюс заземление и молниезащита на крышу ,где-то 1000$,но это было в 2012 году,сейчас не знаю,три проэкта плюс оборудование и работа