Садоводница• 15 августа 2013

Допоможіть порадою. Після 5 років проживання з чоловікомв цивільному шлюбі - ми розішлися.

 Доброго вечора.
Звертаюсь до Вас за порадою. Можливо хтось знає таекі випадки і як вийшло в результаті.

Після  5 років проживання з чоловікомв цивільному шлюбі - ми розішлися. Він незадовго до розриву купив авто ( за ті кошти які я заробила см) при чому зареєстрував його на себе. Чи можливо відсудити в нього авто.?, Офіційно працювала, в дикретну відпустку не ходила,  я він працював неофіційно,. є спільна дитина яку він визнати не хотів і я зареєструвала її  і рахуюсь одинокою мамою  може в когось була схожа ситуація та знає хорошого юриста?
Тарнавская• 26 декабря 2013
Ответ дляСпасатель Малибу
Автор, извините, спрошу в вашей теме. А если авто куплено в браке, но оформлено на жену и куплено на ее же деньги, то при разводе вре равно считается совместно нажитым имуществом и делится пополам?
Да