Оловянный_Прагматик• 21 мая 2017
Питання по привату
Дівчатка допоможіть .
Мені переказали гроші на приват24- переказ через яндексгроші.
У мене на рахунку їх не має. Як їх і де побачити? Хто в цьому розбирається, допоможіть.
А то оплатили за товар..а де грошики не знаю(((
КликОЛЬКА• 21 мая 2017
А может она не переказала?
Вообще пусть разбирается со службой поддержки яндекс денег если они еще работают, а вы звоните в приват
Зашла на 5минут• 21 мая 2017
Должны прийти в течении 3-х банковских дней.
Товар не отправлять пока деньги не появятся на вашем счету. Не факт, что вам их перечислили.
Оловянный_Прагматик
• 21 мая 2017
Ответ дляЗашла на 5минут
Оплата була вчора зранку.
Покупець пише що може скрін скинути що оплатила.
Г@Л@В@ломка• 21 мая 2017
Ответ дляФорточка
Оплата була вчора зранку.
Скрін можна підробити. Скиньте скрін, що у Вас нема. Поки Ви грошей не отримали нічого не надсилайте.
Идеальная оптимистка• 21 мая 2017
Ответ дляФорточка
Оплата була вчора зранку.
То хай скине для початку.
Хоча б буде про що з техпідтримкою Привату говорити конкретно.
Идеальная оптимистка• 21 мая 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А це як, дозвольте поцікавитися?
КликОЛЬКА• 21 мая 2017
Ответ дляФорточка
Оплата була вчора зранку.
Пишет что может сделать?
Это интересно)))
Пусть вам номер квитанции или операции скинет.
Это интересно)))
Зашла на 5минут• 21 мая 2017
Ответ дляФорточка
Оплата була вчора зранку.
Вчера была суббота. Это не считается банковским днем. С Яндекса могут и пять банковских дней идти. Не исключено, что Яндекс-деньги украинские банки вообще сейчас перестали принимать.
Скрин покупателя ничего не значит. Его легко нарисовать за пять минут.
Хотите сыграть в рулетку и отослать товар до поступления денег на свой счет?
Оловянный_Прагматик
• 21 мая 2017
Ответ дляКликОЛЬКА
Пишет что может сделать?
Это интересно)))
Дякую.
Я тому сюди і звернулась щоб зорієнтували по ситуації. У мене таке вперше і що до чого я не знаю.
Зараз так і напишу за квитанцію чи операцію.
Оловянный_Прагматик
• 21 мая 2017
Ответ дляЗашла на 5минут
Ні товар відсилати не буду. Думала можливо ці гроші приходять і потрібно шукати десь на рахунку чи ’витягувати’
Дякую.
ПриватБанк• 22 мая 2017
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу консультацію та вирішити питання, які виникли.
З повагою, ПриватБанк.