{СоJIнТсЕ}• 23 мая 2017
Снова очередь в сад! Киев
Кто знает, подскажите, пожалуйста!
Правильно ли я поняла, по одной заявке присылается одновременно только одно приглашение в сад?
То есть, если нам пришло приглашение в один сад, то больше я не получу приглашений, пока не откажусь от этого, хотя по очереди проходим в несколько?
Записались в несколько садов, и пришло приглашение в самый территориально неудобный ((( А отказаться можно один раз...
Покорительная• 23 мая 2017
придет туда, что самый нижний.
удалите все сады , и набейте заново, можно один
Тульский пряник• 23 мая 2017
да , больше не получите , единственное , что из личного опыта могу посоветовать , подойдите в управление образования , и объясните ситуацию , может помогут .
Подобная ситуация была у соседки , хотели в ближний , который под домом , но приглашение пришло из очень неудобно расположенного . Могут перевести на следующий год .
Может какие-то есть уже нововведения , и не так принципиально
щодо електронної черги до садочків столиці:
Увага, мами! Дублюю сюди повідомлення розсилки.
З 15 травня 2017 почалась розсилка повідомлень на поточний 2016 та наступний 2017 навчальний рік. Всі райони працюють індивідуально та відкривають дошкільні заклади на розсилку згідно готовності їх інформації. Кількість вказаних місць на наступний навчальний рік, після переведення дітей, збільшується. Те саме стосується садочків, в яких групи 2-3 роки поки вказали по 5 місць, вони можуть це змінювати. Будь ласка, слідкуйте за інформацією на сторінках садочків.
Просимо звернути вашу увагу на наступне:
- Згідно набуття чинності Указу Президента України №133/2017, провайдерами буде заблоковано доступ до певних поштових сервісів російського сегменту. Нагадуємо, що вказана вами електронна пошта необхідна для отримування нагадувань, але запрошення в дошкільних навчальних закладів надходитимуть виключно в особистий кабінет електронної системи запису до ДНЗ. За бажанням ви можете поставити переадресацію для отримання сповіщень. Просимо переконатись, що зараз ви пам´ятаєте пароль від особистого кабінету . Пізніше всім користувачам буде надано можливість змінити свою електронну адресу.
- Якщо ви обрали спеціальний садочок, або групу з певною спеціалізацією, ви маєте зазначити дані свого направлення ЛКК/ПМПК в особистому кабінеті. Ввести інформацію з направлення можна через кнопку «Змінити заявку» - «Направлення за станом здоров’я». Запрошення в спеціальний садок або групу буде надходити лише за наявності цієї позначки. Ця інформація не стосується груп загального розвитку.
- Ви можете відмовитись від 3 запрошень, після цього ваш запис буде деактивовано. Надсилання повідомлень відбувається паралельно по всім садочкам, щоб забезпечити більшу кількість людей місцями. Тобто, якщо ви обрали 3 садки і з одного з них вже надійшло запрошення, то в системі всі користувачі бачать, що ви вже отримали запрошення. Для того, щоб отримати інше, вам необхідно відмовитись від першого і чекати наступного вільного місця.
- Всі записи, які не отримали місце на поточний рік, автоматично будуть отримувати повідомлення на 2017-2018 навчальний рік у групу старшу за віком.
- Розміщення записів в списку заявок відбувається автоматично, згідно дати народження дитини та кількості повних років на вересень місяць. Не забувайте, що в школу дитина може піти лише з повних 6 років на вересень місяць.
{СоJIнТсЕ}
• 23 мая 2017
Ответ дляEnchik72
Почему один раз? Отказаться можно 2 раза. И приглашение в следующий сад прийдет т только если Вы откажетесь от предыдущего.
Написано у них: Після двох відмов місце в черзі скасовується, профіль блокується.
{СоJIнТсЕ}
• 23 мая 2017
Ответ дляlliso
Спасибо!!!