Аннуитет• 21 июня 2017

Допоможіть розв´язати будь ласка задачу з обліку)

Корпорація "А" реалізувала 200 простих акцій корпорації "Б" за ціною 50 дол. за акцію. Від реалізації акцій отримано виручку в сумі 10 000 дол. (200 акцій х 50 дол.), балансова вартість реалізованих акцій - 8 000 дол. від реалізації акцій отримано:
Виберіть одну відповідь:
a. прибуток у сумі 2 000 дол.
b. збиток у сумі 2 000 дол.
c. ні прибукту, ні збитку, оскільки балансова вартість реалізованих акцій не приймається до уваги
d. правильна відповідь відсутня

Я думаю, що правильна відповідь а),але не впевнена)
Русская Богатырша• 21 июня 2017
Я думаю, что вы заколебали... учитесь сами.

автор Аннуитет • 21 июня 2017
Ответ дляРусская Богатырша
Вам немає більше чим занятись?
Кошка Мурка• 21 июня 2017
Автор, я тоже склоняюсь к варианту а).
Русская Богатырша• 21 июня 2017
Ответ дляАннуитет
Вам немає більше чим занятись?
конечно.
автор Аннуитет • 21 июня 2017
Ответ дляКошка Мурка
Автор, я тоже склоняюсь к варианту а).
дякую за відповідь)
Кошка Мурка• 21 июня 2017
Ответ дляАннуитет
дякую за відповідь)
Смотрите, что я нашла http://ubooks.com.ua/books/000274/inx12.php

У разі реалізації акцій різниця між чистою виручкою й фактич­ною собівартістю їх відображається як прибутки або збитки.

Т.е. все-таки однозначно или доход или убытки. В нашем случае, мне кажется ответ - а) будет верен.