Интимная• 29 июля 2017
QUECHUA мембранні кросівки....як якість?
питання в тому, чи дійсно не промокають... і чи якісні вони?
всім дякую за пораду)
Люблю кетчуп• 29 июля 2017
є мембранні жіночі черевики цієї фірми - дійсно не промокають, можна в миску з водою засунути і норм
Люблю кетчуп• 29 июля 2017
ще відгуки від знайомої про мембранні чоботи - вони холодні, але 100% не промокають, носить вже три сезони
Интимная
• 29 июля 2017
Ответ дляЛюблю кетчуп
я як раз хочу на осінь,не на зиму...головне,щоб не пропускали воду. дуже Вам вдячна за відгук)