Янка-угомонись• 30 июля 2017
iHerb: вознаграждения
Ввела код подруги, але нічого від мене отримала. Служба написала: Customer is Parent of Affilliate
І що це значить?
Я по її коду отримала знижку, а вона нічого. Чому так?
В когось було таке?
І що це значить?
В когось було таке?
Янка-угомонись
• 30 июля 2017
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Подруга- Ваш реферал
Ми реферали один одного.
Зараз реферал не привязаний до того, хто його привів на сайт, як раніше.
Жидкость для снятия глаз• 31 июля 2017
Ответ дляsymbol
Но перекрестное использование кодов не приветствуется
но ведь нигде это не указано. или где Вы об этом читали?
знаю что раньше были проблемы кто создавал по несколько аккаунтов.
а тут ведь реально разные люди. какая разница айхербу кому идут ревордзы.
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляsymbol
Я питала в чаті, чи можу вводити код свого реферала. Меня відповіли, що можна.
Люди можуть перехресно використовувати коди і навіть не знати про це. Вона підписана на мій блог, я на її. І що, за це треба блокувати аккаунти? Доволі дивно. Тоді взагалі не потрібно використовувати нічиїх кодів, щоб не заблокували.
Жидкость для снятия глаз• 31 июля 2017
Ответ дляЯнка-угомонись
я тут Вас поддерживаю на 100%. тоже иногда покупаю и использую код подруги.
согласна если кто то сам создает два аккаунта, то за это могут блокировать.
а Вам заблокировали аккаунт или просто не начислили ревордзы?
У кого такое было• 31 июля 2017
Автор, а что у Вас с подружкой общее? Адрес, фамилия, карта?
Это Вам в чате так ответили?
А при введении Вашего кода ей приходят вознаграждения? Вам раньше приходили?
Это Вам в чате так ответили?
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
моїй подрузі за моє замовлення відмінили ревордси. Вони їй не прийшли, довелось звертатись в чат і от дізнались таку новину.
Наші аккаунти працюють, але мені дивно, що вже 2 неділі жодних ревордсів не приходить. Є підозра, що може нас відключили від бонусної системи.
Ваша подруга теж Ваш код використовує?
Мене блокування дуже дивує. Одна справа, якби перехресне використання було заборонено правилами. Так ні, вони самі дозволяють вводити коди своїх рефералів, а потім відключають від бонусної системи .
Ваша подруга теж Ваш код використовує?
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляУ кого такое было
Это Вам в чате так ответили?
В нас з нею немає нічого сумісного. В чаті відповіли, що ми один одного донуємо і що реводси від мене їй відмінено. Від її кода мені приходили бонуси 2 неділі назад. Вона з самого початку була моїм рефералом. Я була рефералом іншої людини.
Мені раніш від неї тех приходили бонуси. Блокування лише зараз зробили.
Четырёхсторонний скотч• 31 июля 2017
Ответ дляЯнка-угомонись
Дійсно, мене відключили від бонусної системи взагалі.
вам це відповіли? В мене та сама ситуація, написала їм, і мовчать. Останні бонуси впали 19.07, хоча точно знаю що піді мною купували. І чим це аргументували вам?
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Така сама дата 19.07, останні бонуси
Намагаюсь дізнатися причину зупинки зарахувань.
Дізналась шо ще одна моя подруга замовляла 21.07 по моєму коду, але я нічого не отримала від неї.
В чаті відповіли, що в них обмеженний доступ до бонусної програми.
Лише написали, що від мого замовлення бонусів моя подруга не отримала через те, що вона мій партнер-донор. Щось таке.
А от я від подруги 21.07 не отримала, бо мій код вона not successfully applied. Але подруга говорить, що ввела саме мій код, перейшла по ссилці і отримала по моєму коду знижку.
Опишіть свою ситуацію?
Ви теж вводили перехресно коди?
Опишіть свою ситуацію?
Ви теж вводили перехресно коди?
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Чат тут не може допомогти. Либо служба ревордів, а вона відповість напротязі неділі -двух.
Четырёхсторонний скотч• 31 июля 2017
Ответ дляЯнка-угомонись
Така сама дата 19.07, останні бонуси
Опишіть свою ситуацію?
Ви теж вводили перехресно коди?
Опишіть свою ситуацію?
Ви теж вводили перехресно коди?
так, теж з подружкою, не задвоєні аккаунти, як дехто робить. Тобто причин блокувати я не бачу, або хай покажуть в правилах де це є. Логічно можна ділитися кодом і отримувати винагороду, і якщо я купую, краще хай ревардси впадуть подружці, ніж чужій людині. А айхерб на тому нічого не втрачає. Якщо вони підозрюють задвоєний аккаунт - хай доведуть, бо такого немає.
А де ви в чаті їм писали? Бо я писала через форму на сайті - і мовчать. І тепер не знаю що робити, бо реально якщо перереєструюся - оце і буде задвоєний аккаунт, але з іншої сторони, якщо піді мною може хтось купити (посилання ж є на форумах), чому я повинна втрачати це?
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Айхерб карає за зловживання системою бонусів.
В американський чат я писала, той що 24/7 працює.
Can I use the codes of my referrals?
Is this allowed by the rules?
Yes. You may also use the codes of your referrals.
Я спитала як тільки змінілися правила системи, мені підтвердили, що я можу використовувати коди своїх рефералів.
Але з 19.07 заблокували отримання бонусів.
Хоча ті бонуси, що були до 19.07 - не анульовані.
Мене дивує що мене заблокували, а от посередників не блокують, хоча вони взагалі викуповують товар за вартістю нижче, ніж продає сайт, даючи свої знижки та сплачуючи кєшбєки. За правилами, саме їм мають заблокувати аккаунти.
Can I use the codes of my referrals?
Is this allowed by the rules?
Четырёхсторонний скотч• 31 июля 2017
Ответ дляЯнка-угомонись
Can I use the codes of my referrals?
Is this allowed by the rules?
Can I use the codes of my referrals?
Is this allowed by the rules?
а ваша подружка теж купувала? ЇЇ теж заблокували?
Четырёхсторонний скотч• 31 июля 2017
І я не дуже розумію в чому тут зловживання, хоч вбийте. Це не одна людина з двома аккаунтами ж!
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Подруга моє двох рефералів, які дуже рідко замовляють. Тому не знаю, чи їй заблокували змогу отримувати бонуси. Хоча від мене вона вже не може їх отримувати.
Зі своїх аккаунтів ми можемо купувати, наші коди дають знижки рефералам, але я не можу отримувати винагороду за користування моїм кодом. І чому, поки що, не зрозуміло.
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Справа в тому, що згідно правил, айхерб може заблокувати будь кого, якщо йому так захочеться. І він не зобовязаний пояснювати свій мотив.
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Якби це була одна людина з двома акками, то там було б саме блокування аккаунтів. А тут - лише системи нагороджень.
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
А Ви заходили аккаунт подруги з її айпи адреси? Може вона заходила в свій аккаунт з Вашої адреси?
Янка-угомонись
• 31 июля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Ви теж з подругою використовуєте коди один одної?
Після 19.07 Вам зараховували бонуси за програмою?
Жидкость для снятия глаз• 01 августа 2017
Ответ дляЯнка-угомонись
да, использовали коды один одного. мне зачисляли пока, а ей нет.
Четырёхсторонний скотч• 01 августа 2017
Ответ дляЯнка-угомонись
ні, ми абсолютно різні люди, різні айпі, різні пристрої, різне територіальне місцезнаходження
Четырёхсторонний скотч• 01 августа 2017
Ответ дляЯнка-угомонись
мені ні
Янка-угомонись
• 01 августа 2017
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
мені ні
У Вас така сама ситуація як і у мене.
Я дізналася, що дійсно, вводячи коди своїх же рефералів, вони нам дають знижку, але рефералу нічого не прийде від замовлення. Це зараз так у всіх. Тому не вводьте коди своїх рефералів. Вони Ваші коди можуть вводити.
Янка-угомонись
• 01 августа 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Ваша подруга по Вашому коду зробила своє перше замовлення?
Якщо так, то вона нічого вже не зможе отримувати від Ваших замовлень.
Після 19.07 Вам вже зараховувались бонуси від інших рефералів?
Четырёхсторонний скотч• 01 августа 2017
Ответ дляЯнка-угомонись
так зараз немає рефералів
це не мені, алеі моя подруга коли реферали були не була моїм рефералом. Так що причина не в тому.
І ні від кого іншого мені бонуси не приходили, правда я не знаю чи хтось піді мною замовляв, і не взнаю ніяк в принципі. Дуже цікаво чи від інших прийшли б. А вам від інших приходять?
Янка-угомонись
• 01 августа 2017
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
так зараз немає рефералів
Якщо подруга не Ваш реферал і Ви ввели її код при замовленні, але вона нічого від цього не отримала, то це доволі дивно.
Ви замовлення робили в моб.додатку?
Від інших мені теж бонуси не приходят з 20.07. Я дізналася, що за моїм кодом робилося замовлення після 19.07, але мені нічого не прийшло. Думаю, що це через те, що замовлення робилося тим користувачем, чий код я ввела при своїй першій реєстрації.
Це Ви так думаєте, що зараз немає рефералів))) Їх не було до певного часу, можливо до червня. Але з червня, чи з липня айхерб зробив так, що використовуючи дочірній код, власник цього кода нічого не отримає. Лише материнський код при своєму замовленні отримає знижку -5%, але не дасть вигоди дочірньому.
Ви замовлення робили в моб.додатку?