КонФФетОшка• сегодня в 00:59

Кому не нравилось дождливое прохладное лето, довольны?

Давление и головокружение уже пришли? Или пока держитесь?
Любят они жару😏
Допросились?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
Нічого не прийшло, вода в басейні 32 градуси Але ну його таке щастя, я б краще підігріла.

Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Якщо прохолодно вдома, переносити високі температури не проблема. Задля цього я свідомо обрала жити в цегляному будинку на тіньовому боці. У хрущівці :))))
Ще б кондиціонери в громадському транспорті працювали. Я в Києві, сьогодні планую почати писати скарги в 1551 на всі маршрути без працюючих кондиціонерів (дату, час, номер маршруту і транспортного засобу), закликаю всіх киян долучитися.
Я сиджу зараз в майці і легких штанях. Нарешті без 3815 шарів одягу і без дубаря. Дуже дивно в країні, де 10 місяців з 12 ходиш у куртці, жалітися на спеку, котра о боже, боже, триває 2 тижні максимум. 2 тижні нормальної погоди і 50 — одвічна мерзлота, ну ви серйозно?
У вас щось з системою кровообігу. Немає тут ніякої вічної мерзлоти. Є у мене така подружка, у неї просто проблеми зі здоров´ям). А у когось інші проблеми - тиск там і ото все інше, тож їм ваша жарюка взагалі недоречно
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Мені хочеться влітку, у час, котрий створено для легкого одягу і сонця, носити легкий одяг під сонцем, а не джинси, кофту і кросівки. Для джинс, кофтин і кросівок є час з вересня по жовтень і з травня по червень. Решту часу у нас люди ходять в пуховиках. Але проблеми в мене, ага
P. S. Можливо, проблема в тому, що я не жирна? 🤣
Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
В моєму дитинстві в цих широтах не було ніякого такого часу, дощі були, плюс 22 вважалось нормою. Якогось року три дні було плюс 28, ми зі ставка не вилізали, бо зверху прогрілось 15 см води, люди не працювали на полях і городах, бо вважалась аномальна спека. Так що вибачте, немає ніякого’часу’. Є просто погода.
Губи до вух• 55 минут назад
Ответ дляTeonaa
Я взагалі в авто подорожі , це кабзда
Не знаю скільки. Я вже дві краіни проїхала, сьогодні третя, всюди жопа, а сама жопа - в машині
А кондиціонера нема?
Своего не предлагать• 54 минуты назад
Вы реально считаете , что погода устанавливается прошением советчиц? Давление знатно у вас шкалит
Губи до вух• 53 минуты назад
Ответ дляСвоего не предлагать
)))) а ви реально вважаєте, що автор вважає?😂
Своего не предлагать• 52 минуты назад
Ответ дляГуби до вух
Ну не я же создала очередную тему про погоду
Вумна вутка• 51 минуту назад
Ответ дляЗубная фея
Для нормального ,здорового человека +35 это не норма. Это жарко и душно
И совсем не обязательно для этого иметь лишний вес и быть в климаксе
А вот кому норма такая жара ,вот как раз у них и проблемы. С сосудами в первую очередь.
Это не относится к людям которые родились и всю жизнь живут в странах где жара

Губи до вух• 49 минут назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну явно ж видно що автор просто так виразила своє невдоволення, в переносному значенні
Своего не предлагать• 48 минут назад
Ответ дляГуби до вух
Кому она его выразила?
Губи до вух• 48 минут назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Кому она его выразила?
На форумі тему створила для обговорення погоди, ну це ж теж ясно ж )))))
Своего не предлагать• 46 минут назад
Ответ дляГуби до вух
И что же не обговаривает?) вкинула и исчезала)
автор КонФФетОшка • 20 минут назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Спала я. Исчезла, блин😂
А погода пздц
Я в дамках• 19 минут назад
Ответ дляКонФФетОшка
На пляже в 25 градусов комфортнее
Мне холодно на пляже в 25 град) нужно +30, не меньше, чтоб приятно было выходить из воды, сохнуть и загорать
Наташа_32• 9 минут назад
Я обожаю дожди, лес, грибы.... :))
Я такая - жду трамвая• 7 минут назад
Очень, наконец-то нормальное лето пришло.Я бы круглогодично с такой погодой жила
Лепешечка• 5 минут назад
Те, кому нравится жара 32-40 наверняка сидят под кондиционером или на берегу моря. Не верю, что есть хоть один человек, кому понравится спать или работать при плюс 35 в помещении.
Шкідлива молекула• 3 минуты назад
Ответ дляЗалізний кіготь
А я взимку не можу жити, у мене загострюється астма і що далі? Я ж не строчу по триста тем ’Ну що, чекали дубарь, задоволені’? Змиріться, що Ви не одна на світі.
Астма не загострюється на холод.

Фіфачка• 2 минуты назад
Ответ дляIQ 80
Так, це мій температурний режим. Він триває всього декілька днів на рік. А потім погода - гімно(
И мой. Кайф просто, не успеваю надышаться и напитаться этой жарой. Мне было жарко только в 2024 летом, но я думаю что из-за беременности и компрессионных чулков каждый день.