Дашенька из Киева• 13 августа 2017
Простого, прямого методу типу ’клац і непомітно’ немає.
Методи прибирання залежать від типу знаку, та фото на якому він знаходиться. Але в принципі будь який знак прибирає методами фотошоп - просто час витраченнйи на прибирання буде різний в залежності від типу знаку ф фону.
Дашенька из Киева• 13 августа 2017
Ответ длятренд.com.ua
Inpaint
то не універсальний плагін, не підходить для обєктів однотоного, або ’паттерного’ типу. Якщо водяний знак буде наприклад по обличчю (через очі-ніс, як часто роблять на офтостоках), то цей плагін не підійде.
Дашенька из Киева• 13 августа 2017
*то не універсальний плагін, що підходить для обєктів однотоного, або ’паттерного’ типу*
тренд.com.ua• 13 августа 2017
Ответ дляДашенька из Киева
но это смотря кто что с ним делает ))
Дашенька из Киева• 13 августа 2017
Ответ длятренд.com.ua
но это смотря кто что с ним делает ))
ну так, можна відро чайною ложкою заповняти, як є бажання - нема питаннь. Мені вподабоає фотошоп - він може усе, і легке і складне - він універсальний.
тренд.com.ua• 13 августа 2017
Ответ дляДашенька из Киева
да то понятно.. может у автора не большой объём работы