Аристократка-тунеядка• 19 августа 2017

Коли старші діти глядять меньших - шок!

Сьогодні після церкви пішли погуляти з дітьми на площадку біля дому. Моїм 5 і 2. На площадці гуляли ще діти братики й сестрички самі без нагляду. Так хлопчик років 8 приглядав за своєю сестричкою прибоизно 2-х років. Малий глядів, але то голову опустить, то сяде задумається. Поки голову опустив мала під качелю влізла й впала, поки відвернувся забралась на найвищу гірку, невдало з´їхала, мало не випала зверху і сильно вдарилася затилком об гострий металічний край внизу.. Впала на спинку.. Я не вспіла підбігти, бо стояла з своєю дворічкою в пісочниці... Взяла ту дитину на руки, заспокоїла. Її братик нічого не бачив... Тільки спитав що сталося... Питаю де мама? - Мама вдома... вириває дитину, кричить що мамі нічого не кажіть... Як так можна... Як? Якщо така прогулянка могла обернутися трагедією. Як можна довірити дитині дитину..( До мами сваритися не пішла, пожаліла старшого, бо він очевидно вже не раз получав від мамуні й в жодному разі не хотів казати де живе... При нагоді ,коли в дворі побачу мамочку, збираюся спитати в чому причина безпечності, не впевнена що вона зрозуміє... Але пристидити треба... Може хоч задумається над безпекою дитини.(((
Пасти Ла• 19 августа 2017
Автор, окреме питання, даруйте, оффтоп)) ВИ з малюками ходили до церкви? і вони там витерпіли всю службу?

marydgayne• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Я вас підтримую. Дехто не задумується про наслідки.
Автор, чтобы залезть на самую высокую горку и неудачно съехать двухлетнему ребенку надо время. Почему Вы не сказали ее братику что она туда лезет??? Или Вы не могли это сделать, стоя в песочнице?

По теме - я тоже не понимаю, как можно отпускать таких малышей с маленькими детьми... но родителей Вы не перевоспитаете((
Армейская• 19 августа 2017
у ребенка должно быть детство,а не мальчик 8 лет - нянька.
в случае всего вся ответственность на маме
только зачем до этого доводить?
автор Аристократка-тунеядка • 19 августа 2017
Ответ дляПасти Ла
Ой, одного разу стали з сином свідками ситуації, коли батько вичитував дівчинку років 4-5 за те, що вона не догледіла малюка-братика (на вигляд 1,5 роки) і той вліз в болото і забруднився)) Дівчинка: ´папа, хочу мойозино´, папа: ´яке морозиво? я наказав тобі глядіти братика, а він в калюжу вліз´....)))
Ага. Це точно. Дитина є дитина. І вона не може не гратись.
Мотористка• 19 августа 2017
Ответ дляПасти Ла
жесть. а порошок же дорогий, одяг прати то жесть як невигідно)) я б тому батьку сказала пару теплих
Живчик-счастливчик• 19 августа 2017
Ответ дляМотористка
ну як ляпнете! просто відьма автор якась)) діти падають від погляду!
та вообще..как в церковь то зайти интересно смогла?)))) ой люди, не могу))
Каравай-каравай• 19 августа 2017
Тю)) у нас так во дворе парень выняньчил брата,сейчас с сестренкой возиться!!ну и что ,что дети грязные , с шишками,царапинами и соплями))) зато трое детей ,мама работает -счастливая многодетная семья.жалко только парня!Своих детей,думаю,он так и не заведет.!Во-первых нужно поставить на ноги младших,во -вторых -уже наняньился
Ответ дляМотористка
ну Ви тільки не кажіть що дитина не догледіла старша, воно саме ще дитинча. Скажіть що гледів, але мала невдало впала, перелякався і тому просив нічого не казати. Щоб хлопчику ще не прилетіло по повній. Мамі делікатно скажіть що хлопчик замалий ще щоб глядіти сестричку. В жодному випадку не читатйте моралі!
Дякую, я думаю теж так і сказати. Можливо ще чітко опишу як і куди та дитина вдарилася, щоб мама більш задумалася над можливими наслідками. Старшу дитину точно сварять за це, бо у нього типова реакція в таких випадках. Хочу наголосити, що він ще не контролює себе на стільки щоб бути нянькою і це нормально для його віку, бо він ще дитина.
shefrp• 19 августа 2017
Ответ дляЦвиринь
Автор я от Вас в шоке!!! В церкви были молились и сразу после церкви застедить её нужно. Вы знаете это грех? Не лезьте в чужие дела Никогда! Если бы вы своей енергетикой не повлияли ребёнок бы не упал! А то вышла с церкви и ищет смотрит по сторонам где жуть найти, я в церкви была я лучше других, нужно самооценку поднять да? А для чего вы пошли в церквь? Потому что другие ходят? Я уверенная у Вас нечего святого нет. После церкви пойти на советчицу и обгадить человека. Это грех! Вы с какой области? Я в шоке от деревенских людей действительно городские совсем другие и воспитания другое! Посмотрите на себя со стороны
Капец, вы наверное не в себе (((((

Цвиринь• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Насмішили! Це ваша суб´єктивна думка. Не має значення з якої я області. Якщо скажу що з великого обласного центру всерівно обсудите. В будь-якому разі дякую за відгук. Доречі, з святом вас! Думаю ви нагрішили більше мене обізвавши мене такими термінами...
Сами виноваты вот если бы вы не написали вышла с церкви, а просто что мама не адекват оставляет ребёнка с ребёнком то я бы другое писала, а за церковь это лишние. Спасибо и Вас с праздником
Цвиринь• 19 августа 2017
Ответ дляshefrp
Капец, вы наверное не в себе (((((
В себе)
Ответ дляПасти Ла
Не розумію до чого ваше питання. Але, якщо вас вже цікавить, то дам відповідь. В нашому місті храм ще не добудований, тому богослужіння проводять в невеличкому модулі куди всі бажаючі не влазять. Ми стояли на вулиці, де багато сосон і дерев, тому діткам не було тяжко. Заходили до храму після служби.
Цвиринь• 19 августа 2017
Ответ дляМотористка
Дети падают всегда мама тоже особо не помогает. Вот читала где-то что ребёнок у мамы в 2мес.упал со стола пеленального остался инвалидом сейчас ему 11лет и как видите мама не уберегла.
Ответ дляmarydgayne

Дякую, я вже писала вище. Я стояла не біля хлопчика, він не відгукнувся. Імені його не знаю, може не чув. Він був зайнятий якоюсь іграшкою, яку знайшов в траві. Нажаль так. Якби знала як звати, то може б повернувся б.
Самоучка• 19 августа 2017
Ответ дляЗубачистка
Ви були в церкві і що, священник не сказав Вам ’не суди і судимим не будеш’?
Вот вы и осудили! Себе да свой совет направьте. А автор молодец, она НЕ безразлична, как вот вы!!!
Ответ дляЦвиринь
Дякую, я це зрозуміла! Просто іноді і лишнє скажеш на емоціях! Не можу казати чи мама адекватна, я з неб ніколи не спілкувалась. Бачила кілька раз, жінка ніби охайна, дітки чисто вдягнені, ситі, мала з гарними щічками.Може вона просто не знає реальної картини як ті діти самі гуляють і думає, що малий вже досить дорослий для цього.
kokakok121• 19 августа 2017
автор,есть разные случаи ,у меня соседка так оставляет ,другого выхода нет,муж сгорел при пожаре ,она одна с детьми .а воспитывалась в интернате ,тому родни нет ,и когда идет на работу ,да оставляет,а что ей делать?
Цвиринь• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Вот так и сразу нужно было писать, что вы не злюка, а просто хотите предупредить и т.д.а не со зла
Раз одела не бу• 19 августа 2017
Ответ дляЗубачистка

marydgayne• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Я потом уже прочитала Ваш ответ.... Но автор, легче всего вот так осуждать родителей, не зная их ситуации, хотя можно было и подбежать и снять того малыша. Вы же смотрели как малыш лезет на самую высокую горку и оттуда неумело съезжает...
ничего бы с Вашим двухлеткой за минуту в песочнице не случилось.
Инфотуфелька• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Знаєте, я готова прийняти і аку відповідь. Але спробувати всерівно треба достукатися до неї. Уявіть якби ця дитина забилась на смерть, я б проходила в справі як свідок, а мама ще й млже б звинувачувала мене що я не підбігла й не гукнула старшому. А як, коли ти зайнята своїми дітьми. Принаймі знатиму, якщо пошле, що треба наступного разу зверьатися в ювенальну поліцію. Принаймі я постараюся її попередити що може статися якщо й далі діти гулятимуть самі.
Не лезьте в чужую снмью! Дети падают и у трындящих на лавочке мам. Вы им тоже делаете замечания? Если старший боится, есть вероятность это эта история окончится лишь его наказанием и не более.
Нужно было кинуться за ребенком, если на то пошло. А не наблюдать, как калечится, а потом прийти сюда и все это вывалить. Если меня беспокоит что-то, я сразу реагирую на ситуацию, а не осуждаю постфактум.
СпайдерВумен• 19 августа 2017
Потому что понарожают, и сбагривают на старших. Сволочи, а не родители. Бедный старший, из-за такого поведения родителей хороших отношений между детьми в будущем не будет, и сестрёнка подрастёт и будет выгребать от брата!
СпайдерВумен• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Зачем вы тащите туда детей? А может они вырастут и будут атеистами, зачем им навязывать эти малоприятные визиты в храм? У меня церковь во дворе и сегодня с утра наша детская площадка окупирована такими вот братиками и сестричками, а ещё потом в подъездах нас...но и прочие прелести!
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 19 августа 2017
У меня дети сами гуляют на площадке. 8 лет и 4 года. Гуляют дружно и на горках, и подвижные игры и песочница.
Можете бросать тапки сколько хотите.
П.С. мы в детстве с сестрой тоже сами гуляли , разница 2 года
Инфотуфелька• 19 августа 2017
Ответ дляСпайдерВумен
Не факт! Меня нянчил брат, пока мама была на работе. Разница 11 лет. Забирал из яслей, сада, играл, кормил, уклащывал спать. Самый дорогой и любимый человек в моей жизни был. Друг и советчик. Мне его очень не хватает, 20 лет назад его не стало.
Капитанша• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Саме це і цікавить. Ще розумію коли старшій дитині років 13-16. На восмилітку своє б не залишила, бо знаю що ще й самим гратись хочеться.
у нас на площадке часто мальчик 7-ми лет смотрит за братиком 3-х лет, и вы знаете он еще лучше смотрит чем некоторые мамочки, просит старших деток не бегать, так как они могут сбить с ног его братика, он вообще с него глаз не спускает, так что не все дети одинаковые
СпайдерВумен• 19 августа 2017
Ответ дляИнфотуфелька
У меня сестра тоже на 10 лет старше и тоже меня нянчила, но ей это было в радость, тоже самый близкий человек, я немного не о том, я пишу про то, когда заставляют детей смотреть за младшими а им охота играть со сверстниками, особенно мальчишек, ну какая из них нянька.
Не буду• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Я не суджу. Просто знаю людей, що були такі ж безпечні й втратили дитину. Як мінімум, це не привід мовчати. Трагедію краще попередити. З мамою поговорю обов´язково.
а є випадки, коли на очах у батьків стається трагедія. правильно кжуть: не суди. Ви ж не знаєте, що там з мамою. можливо вона тяжко хвора, чи робить процедури тяжкохворому, чи ще щось таке, що примусило дітей самих на вулиці погратися. в житті буває все
Не буду• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
або у мами якісь дуже серйозні справи на той момент були.
Зоя Жорівна• 19 августа 2017
Ответ длябарабанщица
Вы правы на 100%.
При чем здесь судить кого-то,люди,вы чего? Она помогает,а не судит.