ОченьПриятно-Царь• 21 августа 2017
Як нараховуються лікарняні в Україні. Бухгалтери, підкажіть, будь ласка
Пупуговка• 21 августа 2017
За 12 попередніх місяців)
Вся нарахована зп за мінусом лікарняних ділять кількість к.д. за мінусом днів тимчасової непрацездатності та відпустки без збереження.
Плету интриги• 21 августа 2017
вроде 60% если стаж до 5 лет, 80% если 5-8 и 100%, если от 8 лет стаж.
кружкаЭсмарха• 21 августа 2017
Дохід враховується за попередніх 6 місяців оплачуються тільки робочі дні
Плету интриги• 21 августа 2017
первіе 5 вроде дней -за счет предприятия -остальніе -за счет фонда соц страх, если по уоду за ребенком -то точно полностью соцстрах. там начисления могут на месяц позже прийти
Пупуговка• 21 августа 2017
Ответ длякружкаЭсмарха
Ні, не вірно!
Тепер лікарняні платять за всі дні! Субота і неділя теж оплачуються!
І дохід за 12 місяців попередніх.
Пупуговка• 21 августа 2017
Ответ дляПлету интриги
Тут теж є зміни. Мінімальна ставка 50%