Оч@ров@Шк@• 52 минуты назад
Забрали з роботи інваліда. Друга група
Інв. 2 гр. ниркова нестат. Він на діалізі периодично, з дитинства був на преднізалоні. Забрали 2 травня вранці, він працював лише з нагоди дуже хорошої людини, власника взуттєвої крамнички. Власник сказав що йому вони потім сказали, що усі тепер мають проходити ВЛК, навіть такі як він. То тепер ми незнаємо про його місцезнаходження а нам ніхто нічого не каже. Будь ласочка, якщо у вас є людяність та серце, куди нам звертатись?; На адвокатів грошей немає
Перша на селі• 50 минут назад
Если у него есть инвалидность и медицинские документы, то ничего с ним не будет. Не волнуйтесь
Кишмишная Мая• 49 минут назад
Ну це прям супер дивно. Хіба там його залякають і він сам добровільно підпише. Але він і звільнитись може відразу ж. Це безглуздо
Невгамовна Бу• 49 минут назад
Всегда все должны были проходить ВЛК. И ваш инвалид об этом прекрасно знал.
Оч@ров@Шк@
• 49 минут назад
Ответ дляПерша на селі
Десять днів його місцезн. невідомо, нема людини вдома після похищення
Королева Сарказма• 48 минут назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Яке місто?
Оч@ров@Шк@
• 47 минут назад
Ответ дляНевгамовна Бу
Як вам не соромно также писали. Таких людей страшний гріх навіть чепати. Хреста на вас нема!
Та прям багіня• 47 минут назад
На діалізі дають 1 групу інвалідності і знімають з військового обліку взагалі
Оч@ров@Шк@
• 45 минут назад
Ответ дляТа прям багіня
Другу дали. За першу потрібно гроші платити. Нам казали що можливо він одужає чи стан кращим стане, тому першу не надали
МаксХмара• 44 минуты назад
Наявність інвалідності не дає автоматичний захист від мобілізації. Вона дає право оформити відстрочку. І в деяких випадках дійсно влк потрібно проходити. Навіть якщо влк визнає придатним до служби, мобілізувати особу з інвалідністю можуть тільки за її згодою.
Оч@ров@Шк@
• 44 минуты назад
Будь ласка, скажіть Кули дзвонити?! Поліціянти нічого не роблять, людини десять днів немає вдома, не можемо встановити місцезнаходження, будь ласка будь яка порада!
МаксХмара• 43 минуты назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
З тцк за місцем прописки почніть
Оч@ров@Шк@
• 43 минуты назад
Люди, будь ласка я вас благаю можливо кудись подзвонити? Людину викрали, він не зможе без лікування
Ms. Искренность• 42 минуты назад
Ответ дляНевгамовна Бу
Нет, если инвалидность оформлена не должны. Оформляют отсрочку и все
Стигла полуниця• 41 минуту назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Їдьте в місцеве тцк
Пи Пи Пилюля• 41 минуту назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
ви троль чи що? вам задають питання по темі, а ви тільки голосите та причитаєте. чекайте тоді, коли він сам зателефонує, нащо вам його місцезнаходження?
Оч@ров@Шк@
• 41 минуту назад
Ответ дляСтигла полуниця
Їдьте в місцеве тцк
Ми були там, ніхто не хоче навіть розмовляти. Поліція не шукає його
Перша на селі• 40 минут назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Сходите на прием к начальнику тцк
Плюс ещё раз сходите в полицию пошевелите их (тоже можно к начальнику)
Если не поможет обратитесь в прокуратуру. Они дадут запрос в полицию и они начнут шевелиться.
Оч@ров@Шк@
• 40 минут назад
Номери телефонів, будь ласка. Будь що допоможе, не проходьте. Місто Рахів
Единорог_помог• 38 минут назад
Вместо украинцев завозят индусов, поэтому всех в утиль, им пофиг инвалид или нет, как раз меньше соц выплат палить. Откройте наконец уже глаза, из 45 млн украинцев, в стране осталось в лучшем случае 20 млн, из которых почти 11млн это пенсионеры, и дальше продолжают уничтожать. Геноцид очередной украинского народа
Пи Пи Пилюля• 39 минут назад
Ответ дляMs. Искренность
там відстрочка не оформлена, на скільки я зрозуміла. автор морозиться
Оч@ров@Шк@
• 38 минут назад
Ответ дляПерша на селі
Сходите на прием к начальнику тцк
Як поліцію шевелить? Тцк не пускають. Ми були чотири рази, тітка біля тцк стоїть й зараз, вони не розмовляють