Брюльтик• 07 сентября 2017

Дівчата терміново ХЕЛП! ToystUs і невірний адрес!

Дівчатка поможіть. Куди писати??? при замовленні вказала невірний адрес доставки? куди звертатись?
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
в них навіть чату немає!!! Можливо підкажете як відмінити замовлення?

автор Брюльтик • 07 сентября 2017
на скільки я зрозуміла - потрібно дзвонити, щоб змінити адрес доставки(( печалька, пропали новорічні подарунки
SweetPocket• 07 сентября 2017
попробуйте отменить заказ.
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
і всі мовчать....
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
Ответ дляSweetPocket
попробуйте отменить заказ.
як? переходжу по ссилці в листі, і все - далі не видає ніякої інфи, я викупляла без аккаунта
SweetPocket• 07 сентября 2017
toysrus ?
Terniya• 07 сентября 2017
У них есть чат
Он работает вечером
SweetPocket• 07 сентября 2017
Вы получили письмо с текстом? Good News-We Received Your Order №....

SweetPocket• 07 сентября 2017
попробуйте найти свой заказ через кнопку order status (она появляется после нажатия my account)
введете номер заказа и индекс.
SweetPocket• 07 сентября 2017
на сайте также есть help вверху справа значок), там попробуйте задать вопрос.
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
коли натискаєш кнопку хелп - там стандартні запитання, так отримала лист - Good News-We Received Your Order ......... коли вводжу на сайті код замовлення і зіп код пише - We were unable to find an order associated with the order number and zip code you entered. Please re-enter the required information.
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
Ответ дляTerniya
У них есть чат
Он работает вечером
а як знайти той чат?
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
Ответ дляSweetPocket
toysrus ?
так
SweetPocket• 07 сентября 2017
а деньги списали?
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
Ответ дляSweetPocket
а деньги списали?
так ((
SweetPocket• 07 сентября 2017
в письме перейдите в раздел help-track your order-changing or cancelling your order
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
Ответ дляSweetPocket
Want to review or cancel your order? No problem! Simply click here, and enter your order number and billing ZIP code. If you change your mind, please let us know before we pack up your order. Once your item(s) is shipped, the handy ’Cancel Order’ button will disappear.
переходжу, далі вводжу номер замовлення, і все, видає помилку - We were unable to find an order associated with the order number and zip code you entered. Please re-enter the required information.
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
Ответ дляSweetPocket
дякую Вам за намагання мені дпомогти, але все, я здалась(((((

КликОЛЬКА• 07 сентября 2017
я колись неповну адресу вказала, коли на Мател купувала, сам магазин мені нічим не допоміг, тоді звернулася до перевізника, там треба було зареєструватися, і вони ввели всі дані і посилка дійшла. Попробуйте може Ви так. Правда це тільки, якщо у вас є трек номер і видно, хто перевізник.
автор Брюльтик • 07 сентября 2017
Ответ дляКликОЛЬКА
гм, ок, дякую, спробую, коли тойс пришле трек номер. Але я невірно саме місто вказала(((
SweetPocket• 07 сентября 2017
Ответ дляОдноклассница
а в адресе где ошибка?
КликОЛЬКА• 07 сентября 2017
Ответ дляОдноклассница
спробуйте, я вулицю не вказала, в місто прийшло і зависло, потім дописала і все нормально дійшло. Удачі!!
SweetPocket• 07 сентября 2017
Ответ дляОдноклассница
Нью Арк написали?