БеллаДонна• 08 сентября 2017

Девочки, в ваших школах детям разрешают приносить перекусы из дому?

В нашей школе детям запретили приносить любую еду из дому. Или ребенок ест в школьной столовой, или не ест вообще. В столовой питаться не вариант-кормят плохо.
Кто-нибудь сталкивался с таким?
АнтиТроль• 09 сентября 2017
Ответ дляБла бла бла
Бегать в столовую в другое крыло на десятиминутной перемене, чтобы перекусить для младшешкольников -не вариант. Их и не пустят туда самих.
Перерва на сніданок завжди 20 хвилин, і є перерва лише для молодшої школи і є окремо для старшої (після 2 і 4 урока відповідно). Молодша школа сидить в одному кабінеті і за 20 хвилин можна встигнути.
Я ж писала про старшу школу. І діти роблять помилку, що спочатку відносять рюкзак в кабінет, а потім намагаються встигнути поїсти, а потрібно з ним ідти в столову і там їсти і потім підніматись в кабінет.

Бла бла бла• 09 сентября 2017
Ответ дляАнтиТроль
Я говорю не о завтраке. Перенос может захотеть перекусить на любой перемене. Ну и тягаться с рюкзаками в столовую - это вообще гениальная идея.
Бла бла бла• 09 сентября 2017
Ответ дляАнтиТроль
Допомогає зробити протяг і вистудити дітей, і потім діти захворіють...
Вообще то проветривать надо обязательно. Не представляю, как можно находится в кабинете с 30-тью детьми и не проветривать.
АнтиТроль• 09 сентября 2017
Ответ дляБла бла бла
прийдіть до мене в кабінет в гості, і провітріть))) коли це старі дерев´яні вікна і відкриваються повністю у всю висоту ! тому провітрюю на перерві в 20 хвилин, коли нікого з дітей не має в кабінеті
АнтиТроль• 09 сентября 2017
Ответ дляБла бла бла
так, якщо це перекус, то чому ви проти банана, яблука, або щось легкого?
будь ласка, хай дитина перекушує таким.
але якщо ми говоримо, про ’наїстись на 6 уроків’, то тоді це не перекус, і тоді будь ласка на великій перерві в столову.
і краще іти з рюкзаком в столову, бо буде більше часу на прийом їжі. якщо ідти в кабінет зразу, то набагато менше. бо, наприклад, в нашій школі, мій кабінет на 3 поверсі, а столова на 1-му. і я не запускаю в кабінет дітей, поки попередній клас не вийде (щоб драк не було), а на великих перервах можуть ще і чергові бути в класі, допомогати, або я можу готувати лабораторні, тоді взагалі дітей не запускаю в кабінет.

і ще, по інструкції з техніки безпеки, я маю право, дітей взагалі на перерві не пускати в кабінет.
Снегурочко• 10 сентября 2017
У нас детки в классе и завтракают и обедают в школе. Дети говорят что вкусно. И с собой берут lunchback . Еще любят все вместе собраться, открывают что у кого и вместе делятся. Если кто с собой не берет, наши дети угощали всегда. Дочка просит иногда больше перчика болгарского положить или к бутерброду с мясом зелени (кинзы, рукколы). Учитель часто им печенюшки или яблоки сама покупает. На продленке устраивают большое чаепитие)