Fresh• 03 декабря 2017

Варикоцеле ціна. Підкажіть

Сину ставлять варикоцеле , в понеділок будем шукати лікаря, щоб підтвердити діагноз(((. Цікавить хто недавно робив, яка вартість і яким методом.
Бесконечность-не предел• 03 декабря 2017
Послухаю. В нас така сама проблема.

автор Fresh • 03 декабря 2017
Ответ дляБесконечность-не предел
Послухаю. В нас така сама проблема.
У вас син чи чоловік?
ежик в тумане• 03 декабря 2017
Напишите в личку. Дам контакты, где сыну делали.
Фортиссио• 03 декабря 2017
Мужу делали много лет назад.
Операция не сложная,врач сказал,что первые 6 мес после операции носить трусы только плавки,никаких семеек.
Ответ дляFresh
У вас син чи чоловік?
Син. Буде 20 років. В грудні місяці йде на повторний огляд. Можливо буде потрібно робити оперрацію. Але він у нас навчається у військовому вузі. Операцію будуть робити в госпіталі. Хлопчику з його курса вже зробили. Операція не важка. Але то таке..... Все рівно переживаємо і хвилюємося.....
автор Fresh • 03 декабря 2017
Ответ дляБесконечность-не предел
Я читаю то кругом рекомендують тільки оперативно. Тепер хочу почути який метод найефективніший. Сину 15, скоро 16.