вАлнуюся сильнА• 16 декабря 2017
Повернення товару
Ситуація: я замовила наложкою товар, по телефону мене запевнили,що товар відповідає заявленому.На новій пошті я відкрила, побачила, що це не те, що замовила.Відмовилась і відправила назад.І ось тепер знову приходить смс з новоі пошти, що товар знову чекає мене посилкою на пошті і зберігання платне))))
І????Що далі, в когось була така ситуація???Йти знову на пошту і відправляти назад, чи хай стоїть собі там???
Трынди-брынди• 16 декабря 2017
так вы ж отправили обратно чего оно ждет вас то наверно отправитель не хочет забирать
вАлнуюся сильнА
• 16 декабря 2017
Ответ дляТрынди-брынди
Да, как я поняла, отправитель не хочет забрать.И, что дальше????? Мне эта посылка и даром не нужна, заказывала куклу ребенку, и пришла кукла, но не та кукла, что должна была придти)
Вам нужно написать проду, чтобы она написала заявление на возврат. Если она не захочет написать, то куклу утилизируют через месяц, но в течении этого периода, что Вам что ей будут приходить смс-ки с НП. Вы написать заявление или отказ не можете, чтобы она вернулась, только прод
вАлнуюся сильнА
• 16 декабря 2017
Ответ дляДля Дома
Ой, спасибо за ответ!
А если я вообще не буду ничего предпринимать?То есть, я не заказывала это и меня нет?)
То есть, он прислал мне куклу.Подделка и не соответствует, хотя при заказе божились, что все хорошо и кукла хороша)
Я отправила ее ему назад, он мне звонил, но я не желала разговаривать, ибо нефик так жестко обманывать.И вот, кукла поехала к нему, а он выходит ее снова мне отправил.
angelannet• 16 декабря 2017
адже якщо вони не заключали договір з НП то повинні писати заяву на повернення! тепер відмова отримувача нічого не значить - 100% знаю бо сама була здивована, раніше так не було... якщо ж магазин підписував договір то на 5й день автоматично посылка повертається...
варто повідомити магазин - не хочетето почекайте 6го дня і подивіться що там з посілкою - якщо ще на відділенні то повідомте магазин
Ананомчикус• 16 декабря 2017
нет.не так!если вы отказались и оплатили назад дорогу и к вам,то она вернулась бы к продавцу.а так только она должна писать заявление на возврат
angelannet• 16 декабря 2017
я так розумію ви не відправили назад - ви написали відмову! а це не означає що вона їде назад - назад тільки по заяві!!!! це якесь нове’покращення’ від НП
angelannet• 16 декабря 2017
нічого продавець не возить туди-сюди..він просто не знає прийдете Ви чи не прийдете за посилкою.. варто повідомити,хоча б письмово на пошту напишіть
вАлнуюся сильнА
• 16 декабря 2017
Так, я запуталась!
Я прийшла на пошту, оплатила.Відкрила посилку, побачила, що мене жостко нає-ли.
Оператор повернула мені гроші, посилку забрала, нічого я не писала.
Потім, через день у мене був дзвінок, я так зрозуміла від власника ляльки.Но, я навідь не хотіла брати трубку, тому що, підробка яка коштує 100 грн. мені була запропонована за 300!
І, ось пройшов десь тиждень і мені прийшла смс з нової пошти, що мені прибуло відправлення від такого то!
І ,я не хочу туди звонити навідь, тому що, сволочі, вислали ге, не знаю на що вони розраховували.
вАлнуюся сильнА
• 16 декабря 2017
Ответ дляangelannet
Я приходила, відкрила посилку і відправила її назад, нічого не заплативши, оператор сказала, що за доставку не потрібно платити, я перепитала у неї.
angelannet• 16 декабря 2017
ні... ви прийшли, відкрили посилку і відмовились - нічого не поїхало!... навіть якщо Ви сказали - відправте назад - вони не відправляють! ... це можна легко перевірити - 1)введіть номер ттн на сайті і гляньте з якого числа вона на відділенні у вас 2)по одній і тій же ТТН посилка не може їхати більше одного разу! навіть якщо вона б повернулась продавцю то її кладуть у новий пакет і пишуть нову накладну
angelannet• 16 декабря 2017
вони написали на посилці ’відмова’ і вона стоїть.. кажу що сама з цим стикалась і була вражена, ваш магазин також певно ще не вкурсі... хіба він підписав договір і через 5 днів поїде до нього
в любому випадку це не ваша вина і не ваші проблеми - але шкода продавця бо він теж людина, повідомити бажано (раз він тупить) але не обов*язково - в принципі то він мав би стежити за своїми відправками і коштами
angelannet• 16 декабря 2017
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ой, заглянула на сайт, а продавця і магазину уже немає!
ну то забудьте раз так... полюбому не ваші то проблеми, просто шкода якщо вляпається в зберігання на рівному місці :) і матюкнеться з думкою про Вас
вАлнуюся сильнА
• 16 декабря 2017
Ответ дляangelannet
Нарахування коштів за зберігання з: 2017-12-14 00:00:00 ось таке є.
Хммм, оператор просто забрала у мене посилку і вернула мені гроші.Значить, вона накосячила?
вАлнуюся сильнА
• 16 декабря 2017
Ответ дляangelannet
Я також дууууже матюкалася, коли побачила що він мені прислав)))))
Тобто, в суд на мене не подадуть і пару суток за зберігання на пошті мені не пришиють?????)))))
angelannet• 16 декабря 2017
Ответ длявАлнуюся сильнА
якщо введете свій номер телефону в цьому пошуку (там є віконце для телефону) але саме той номер що залишали для відправки - то побачите напевно сумму що накапала :) тоді більш детально показує
оператор нічого не накосячила - якщо ви відмовились то ви і не оплачуєте відправку - все вірно! кажу - нові правила у них, після відмови вони автоматично не відправляють а залишають на складі.
і думаю не надовго, бо багато людей так підведуть - тепер треба відправнику особисто заяву писати на повернення...
Вам нічого не світить
angelannet• 16 декабря 2017
Ответ длявАлнуюся сильнА
нєєєєє!!!!!!!!!!!... ви взагалі можете спати спокійно!!!!!!!!!!!!!!
вАлнуюся сильнА
• 16 декабря 2017
Ответ дляangelannet