Воздух в банке• 08 января 2018
Дорогі порадниці, поділіться своєю думкою
Як ви вважаєте і як робите, якщо готові знизити ціну і якось повідомити про це своїх підписників? Коректним буде писати в особистому повідомленні чи ні, просто писати в оголошенні про це? Думаю пошту мало хто переливається, щоб побачити інфо від продавця... Поділіться своєю думкою) Всім щасливих свят! Христос народився! !!
Результат:
вже голосів:
22 (51.16%)
Пишу тільки в оголошенні в закладці "сообщения для всех"
12 (27.91%)
Не коректно писати підписникам в особистому повідомленні
9 (20.93%)
Не бачу проблеми, якщо продавець мені особисто напише, що знижує ціну на річ, на яку я підписалась
0 (0%)
Ваш варіант у коментарях
Воздух в банке
• 08 января 2018
Ответ дляluda-00
Просто понижаю цену,могу рассылку сделать. В личку никому и никогда не пишу.
Розсилку яку саме?