После шести ни-ни• 31 января 2018
Кто знает, справку о несудимости можно взять по месту проживания, а не прописки
Мы живём в одном городе, а муж прописан в другом. Могут ли ему дать справку о несудимости в городе, где мы живём?
Спасибо!
ПростоБелка• 31 января 2018
Можно.
Подати запит та отримати довідку про відсутність судимостей можна незалежно від місця реєстрації у зручному за місцем розташування сервісному центрі МВС.
Довідку про несудимість у сервісних центрах МВС можна замовити у два способи:
- онлайн на сайті hsc.gov.ua
- безпосередньо у зручному сервісному центрі МВС
З 22 вересня 2017 року Довідка про відсутність судимості також надається онлайн.
- онлайн на сайті hsc.gov.ua