Лорка-хлорка• 17 сентября 2013

оплатила за товар. Продавець буває онлайн, смс читає і мовчить

таке перший раз в мене.. вона мала відправити ботильйони ще вчора, на смс не реагує,в покупці не перевела..гроші не великі, але так неприємно..і так з грошима напряг,як думаєте,ще є якісь шанси на те,що я отримаю своє замовлення?
Мексиканочка• 17 сентября 2013
Потом Вам напишут как мне.Комп.ребенок включил, с телефона не могла ответить, денег не было.И так месяц.

Я такая боевая• 17 сентября 2013
Так ссылку дайте продавца
Akvalita• 17 сентября 2013
Наверное надо дать ссылку на продавца, а то потерялась в советчице а так себя увидит и вспомнит что должна отправить товар!
Мааарковная• 17 сентября 2013
давайте ссилку, напишемо їй чого вона мовчить)))))))
Капризуля• 17 сентября 2013
Бували такі випадки (і не рідко), що все закінчувалось добре. Який рейтинг у продавця і які відгуки?
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
рейтинг невисокий,відгуки позитивні,але як про покупця. Думаю,я ж так само починала і люди вірили!чому ця людина повинна бути одразу аферисткою,та й вирішила замовляти,ще й повелася на ’смачну’ ціну і новий товар.Напевно сама винна.
Бабайко• 17 сентября 2013
ссылку на продавца дайте
БезникаЯ• 17 сентября 2013
автор конверты с письмом открыты?, если да, то читает продавец,а не ребенок(надоело что сваливают все на детей)
Milla_olmashy• 17 сентября 2013
а мобильного там нет?

Очень-очень• 17 сентября 2013
Смысл темы? Или ссылку на продавца давайте.
Ванна Тазиковна• 17 сентября 2013
должна была отправить вчера? ну может стоит немного терпеливее быть, может не успел человек - не все ведь живут только одними продажами/покупками на Кидстаффе, есть еще работа, семья, пробки на дорогах в конце концов
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
Ответ дляВанна Тазиковна
ну так хоч якусь відповідь можна дати,вона замовкла одразу після оплати! конверти відкриті,читає...
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
https://www.kidstaff.com.ua/tema-5596876.html
Дадосвидания• 17 сентября 2013
написано БРОНЬ в объявлении
Ширли-Мырли• 17 сентября 2013
ну нужно же на рейтинг смотреть,или наложкой
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
Ответ дляДадосвидания
написано БРОНЬ в объявлении
Цитата:
написано БРОНЬ в объявлении[/cit
написано,але чого ’’падати на мороз’?мені це не зрозуміло..
Оцененная• 17 сентября 2013
Ответ дляЛорка-хлорка
У нее отзывы все позитивные,но все только от продавцов,от покупателей нет
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
Ответ дляОцененная
тоді я буду перша(
Капризуля• 17 сентября 2013
Ответ дляЛорка-хлорка
тоді я буду перша(
Вона Вам обіцяла 100% відправити сьогодні?

автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
Ответ дляКапризуля
в понеділок
Капризуля• 17 сентября 2013
А гроші Ви коли перерахували?
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
я в п’ятницю оплатила,вона сказала,що відправить в понеділок, зіслалась на те,що у вихідні дні пошта не працює!
я відписала,що на Новій субота не вихідний,і запитала ,чи не могла б вона відправити раніше.І з цього часу почався повний ігнор
Капризуля• 17 сентября 2013
Як її прізвище, в чорних списках не перевіряли?
Взагалі всякі випадки трапляються, може дійсно форс-мажор. Звісно, що не красиво і не правильно ігнорувати покупців(
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
Гуневич Ольга
Дадосвидания• 17 сентября 2013
Ответ дляЛорка-хлорка
Цитата:
написано БРОНЬ в объявлении[/cit
Конечно это не правильно. Просто если написано БРОНЬ, то как я понимаю это вам бронь, а это уже легче. Представьте если бы она их дальше продавала. Ну а то, что ’на морозе’ конечно не правильно, но может вы ей как-то грубо написали, вот она и обиделась - решила молча отправить. А выслать вчера просто не получилось, мало ли... все мы люди.
nnattalli_nn• 17 сентября 2013
Написала вашему продавцу-пригласила в темку.
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
ні,я тут завжди толерантно стараюсь себе поводити,навіть тоді,коли продавець ,чи покупець явно на це не заслуговує
Капризуля• 17 сентября 2013
Ответ дляДадосвидания
Мне вот хочется Вас поддержать. Сегодня на сайте продавец была в 14:36.
Автор, подождите до завтра...
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
Ответ дляnnattalli85
Цитата:
Написала вашему продавцу-пригласила в темку.[/citздається мені,що це даремно..не відреагує
автор Лорка-хлорка • 17 сентября 2013
ну я почекаю. я тут недавно відправки 10 днів чекала від однієї мадам,спробую бути терплячою