17 сентября 2013

оплатила за товар. Продавець буває онлайн, смс читає і мовчить

таке перший раз в мене.. вона мала відправити ботильйони ще вчора, на смс не реагує,в покупці не перевела..гроші не великі, але так неприємно..і так з грошима напряг,як думаєте,ще є якісь шанси на те,що я отримаю своє замовлення?
показать весь текст
Капризуля 17 сентября 2013
Ответ дляЛорка-хлорка
ну я почекаю. я тут недавно відправки 10 днів чекала від однієї мадам,спробую бути терплячою
Все буде добре В чорному списку такого прізвища не знайшла)
yanka15 17 сентября 2013
я очень конечно извиняюсь,я здесь совсем новенькая поэтому не знаю как добавлять кого в покупатели и тд.неловко вышло,но и в правда я не могу быть в онлайне вечно,я посылочку ВАМ отправила,извините за задержку маленькую.
Капризуля 17 сентября 2013
Вот и отлично все разрешилось:)