Непостоянная постоянность• 01 марта 2018
Тема про імена синочків. Син Марк + син ...Ваш погляд...
Обожнюю ім*я Марк (хоча спочатку воно не було найулюбленішим). Коротке чоловіче, з літерою Р.
Головне міжнародне, або ж іншими словами зрозуміле у будь-якій країні. Часто їздимо , маємо друзів і родичів за кордоном і подобається, оцінили ми це, що усі легко вимовляють, не перекручують.
Тепер питання з іменем другого сина... Мені імпонує і звучить гарно Ерік. Сину подобається Ельдар. Є ще варіанти Ернест і Еміль (мені воно надто ніжне для хлопчика і немає улюбленої Р).
Під прізвище і по-батькові не підбираю, хочеться ім*я яке так само буде коротким, зрозумілим, без мозгозакручувань (Аристархів і всякого такого), яке б було нормально сприйматись в Україні і за кордоном.
Хто багато подорожує, жив за кордоном, просто має якусь суттєву думку - підкажіть і порадьте..Може є мами в яких є два хлопчики, один з яких Марк-як назвали іншого?
Хто хоче щось погане написати - не пишіть, лежу вагітна і почуваюсь не ах-ти... Створила тему, щоб помріяти, почути цікаві думки і трошки переключитись від того, що зараз відбувається в голові.
Дякую !
Помидорина• 01 марта 2018
Ответ дляДелиВерка
Адам
А если из предложенных вами, то Эрик
Я тоже за Адама
Кофе в лобби• 01 марта 2018
Эрик нравится, тоже рассматривали этот вариант, когда имя сыну выбирали.
Непостоянная постоянность
• 01 марта 2018
Ответ дляПомидорина
У товаришки сини Марк та Давид
У мене брат Давід - теж зручно, в Европі -Девідом називали... Ім*я дуже гарне і Давід мій хороший... Але 2 Давіда - не варіант.
Леннон_Жив!• 01 марта 2018
Ответ дляНепостоянная постоянность
У мене в Німеччині сестра має двох хлопчиків близнят (5 місяців). Назвали Марк і Свен)))
Непостоянная постоянность
• 01 марта 2018
Ответ дляЯ такая боевая
Макар, Марк і третього можна Матвій

аааа...Ви мені підняли настрій... Третій хлопчик...
Дякую.
Я_на_кожухе• 01 марта 2018
Ответ дляЛеннон_Жив!
Напомнило Марк & Спенсер )
Я такая боевая• 01 марта 2018
Ответ дляНепостоянная постоянность
Дякую.

- дай Бог!
Скомуниздила• 01 марта 2018
У знакомой Марк ( по документам Маркус) , Богдан и Егор. Папу зовут Герман.
Непостоянная постоянность
• 01 марта 2018
Ответ дляПомидорина
Я тоже за Адама
Подруга народила 2 місяці тому - в Польщі живуть(недавно виїхали )- Адам -дуже гарно (в них правда ще Арон є чи Аарон-ну тут це ім*я не розуміють)
Аноним_1436• 01 марта 2018
У знакомой Марк , Давид , Елисей , библейские имена Эрик тоже есть знакомый