Детские_Будут?• 14 марта 2018
Поділіться досвідом
Мами, в яких дітки не брали ні соски, ні пляшечки, в якому віці і яким чином ви відучили діток від груді? Нам 11 місяців, до 8 місяців дитина спала цілу ніч, і вдень їла грудь 1 раз!! Прикорм у нас пішов на ура. Груди вже були майже порожні. Наніч давала соску. А після 8 місяців дитину ніби підмінили, від соски відмовилась, з пляшечки не п´є, вночі почала прокидатися кожні годину-півтори і вимагати грудь. Я вночі майже не сплю! Старшу доньку в 11 місяців я перевела на суміш і ночі в нас були спокійні і з соскою, а з другою дитиною все якось складніше.
Играюся• 14 марта 2018
Старший сошёл с ГВ в 1,3, младший - в 1,9. Ночью ничем не поила. Если просыпались, брала на руки и немного убаюкивала. Через пару недель начали спать всю ночь. Каждый ребёнок индивидуален.
Чеширская кошечка• 14 марта 2018
А зачем в 11 месяцев ребёнка переводить на смесь?
Моему сейчас 1.1. Месяц как отлучила от груди ( потому как всю ночь на ней висел). Соску бросил в 6. Бутылку и не давала. Зачем? Прекрасно пьёт м чашки днём. Ночью если и просыпается разок , подкачала и дальше спит. В таком возрасте ребёнку ночные кормления уже не нужны.
Чеширская кошечка• 14 марта 2018
Что Вы имели ввиду - яким чином?
Первые две ночи папа вставал и укачивал. Предлагал попить, малый отказывался.
На третью ночь уже не просыпался. Сейчас бывает, подкачиваем в кроватке и всё.
Детские_Будут?
• 14 марта 2018
Ответ дляЧеширская кошечка
Что Вы имели ввиду - яким чином?
намагалась робити так само, тато брав на руки і колихав, а я взагалі з кімнати виходила. нічого з цього не вийшло, дитина заходилась сильною істерикою на годину,далі я не витримувала, брала до себе і давала грудь. ніякі заколихування в нас не проходять, просто так на руках ми не засинаємо.