Подскажите, с каким потоком лучше взять аэратор для экономии воды для кухни - аэрированным (3.8 л/мин) или струйным (1.9 л/мин)? Или взять трехрежимный? Мыть посуду привыкли под большим напором воды. Спасибо.
Ответ дляЮля_84
Тобто краще брати струйний на 1.9?
Звичайний є тоже на 2л/хв.
Різниця буде тільки в зовнішньому вигляді струменя.
Простий дає непрозорий товстий стовпчик.
Струйний - вінчик тонких прозорих цівок.
***
ІМХО, в душ краще струйний розпилювач, а на кухню простий аератор.
***
Ответ дляGreen_Cat
Звичайний є тоже на 2л/хв.
***
А на душ підійде такий теж? З діаметром 24 мм?? Душ же ширший... Чи душ розкручується та чепляється?
Там просто лійка зразу з розпилювачем, суть її і міняємо. Яка небудь обмежуюча насадка до лійки себе не виправдовує.
Душ варто не обмежувати менше 6л/хв (номіналка 12л/хв) - митися стає незручно.
Також, якщо ванна, і набираємо через кран - там ніяких аераторів, бо набиратися буде весь вечір і закономірно остигне.