Швидкоруч• сегодня в 09:00

У кого чи у близьких ОКР, як ви живете?

Як склалось ваше життя? Можливо жити повноцінно? Я зараз на стадії прийняття цього і хочу розуміти як далі буде.
Захекалася читать• сегодня в 13:49
Ответ дляШвидкоруч
Так, з Києва. Поруч був приліт, він дуже злякався. Але... при ОКРпорушуться біохімічні процеси в долях мозку. Чи дійсно причина прильоти, чи воно було і ми не помічали, а на фоні стреса загострення.
Так це від стресу. Коли я це зрозуміла, ми сім´єю виїхали з Києва. Тому що поки буде стрес, буде погіршуватися стан.... У нас так у чоловіка і дітей....

Захекалася читать• сегодня в 13:56
Ответ дляШвидкоруч
Це схильність психіки. У нас у чоловіка окр загострився , потім він став релігійним фанатиком і окр пройшов. У дітей сдуг проявився....
Як_наготую...• сегодня в 13:56
Ответ дляЗалізна пані
Особенность психических заболеваний в том, что больные не хотят лечиться, всегда находят причины. Мы бабушку лечили, просто повезло, что психиатр в частной клинике пошел нам на встречу и так ей всё подал, что она абсолютно здорова, но стрессы, нужно себя поддержать.
Не правда, я знаю только людей, которые хотят лечится
Но это не простуда, которую можно за 7 дней вылечить
Барабан для дорослих• сегодня в 14:03
Ответ дляГореотума
автор, у дітей вища пластичність мозку і ви вчасно звернулись за допомогою. Тому прогноз сприйятливий. Головне, щоб дитина також усвідомлювала проблему і була мотивована на її вирішення.
Ви праві, але не всіх можна переконати, що це потрібно пролікувати і про ці переживання варто поговорити з психотерапевтом, ми свого не змогли переконати до 18 років, зараз 20 ... доросла людина, яка живе з ОКР, і це бачать оточуючі, але допомогти без бажання самої людини неможливо
Барабан для дорослих• 2 часа назад
Ответ дляГореотума
Тоді все має бути ок, бажаю вашій дитині це подолати. Що б вам не говорили, це можливо. І не катастрофізуйте, у кожного свої індивідуальні схильності і граблі)
Тут значна частина форуму потребує психіатричної допомоги і нічого)
Якщо можете підкажіть куди звернутися, щоб отримувати такі консультації онлайн, наперед вдячна!
ДелайКак_Я• 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Я це розумію. Я вже багато читала. Наступний етап страх вийти з дому.
Це не стільки страх. Йому просто ніколи по часу, та й непотрібно. Бо він 24/7 у ритуалах. Коли все переробить, спить. Потім просинається і знову( І воно вже має дуже серйозні форми, то не можна їсти по декілька днів, то треба їсти тільки яблука і тільки 10, і тільки червоні( Ну, і т.д. Коли не було світла, рік тому, то не можна було рухатись по квартирі, нікому, нікуди.
ДелайКак_Я• 1 час назад
Ответ дляБарабан для дорослих
Так, іноді страх сильніший і це біда.
Ольга-375c• 1 час назад
Моя Вам порада, від матері, яка все це пройшла з сином і наша боротьба триває досі. Не впадайте в паніку, це вже сталося і усвідомте, що дитина - хвора і це серйозно. Пам’ятайте, що йому в мільйони разів важче ніж Вам. Підключайте психотерапевта та антидипресанти. Бо нема нічого страшнішого, коли син каже, що не витримує і щось зробе з собою.
автор Швидкоруч • 1 час назад
Ответ дляОльга-375c
Дякую. Тримайтесь і ви.

автор Швидкоруч • 1 час назад
Ответ дляДелайКак_Я
Господи, жах. Як ви це витримуєте?
Ласунка• 42 минуты назад
Ответ дляШвидкоруч
Дякую за підтримку. Я намагаюсь з усіх сил, але не дуже виходить. Бо ці обстріли, робота мене виснажують не менше, ще й дома таке. Він мені просто вчорв сказав: просто люби мене і все.
Тут хотіла підтримки, що життя продовжується. Я справлюсь, я сильна.
Дякую всім.
Так, безумовна любов та віра зцілює!
Ваш син справиться, він вже в досить свідомому віці, просто знайте, що все буде добре і ви це пройдете разом.
Спитайте у лікаря можливо і Вам варто якогось заспокійливого чи вітамінів.

Ви справитеся, обіймаю Вас
ДелайКак_Я• 17 минут назад
Ответ дляШвидкоруч
Господи, жах. Як ви це витримуєте?
Це син моєї подруги. Дуже важко, нестерпно.