Марс атакует• 23 марта 2018

як советчіца не розрушила сімейне гніздо...

Вобщем єсть в мене подружка Ксюшка... хоча Ксюшка не про неї, КСЮХА- така собі Мерлін Монро внушітельних размеров. І була вона тих размеров скільки я її помню, а це з першого курсу універа, шо не мішало їй крутити тіма размерами перед хлопцями і тими ж хлопцями. Ксюха, то такий человек, я б сказала человечище..до якого йдеш какашкой, а виходиш- ачеровашкой, полна єнергіі і жизні!
Ото бува звоне.... тай каже..ну шо? приходь... і я йду..я б сказала біжу...аж спотикаюсь.
якось я пришла, а Ксюха в печалі... печаль у Ксюхи, це, шо б ви понімали, цілий тазік вареників з потрошками, холодець і пиріжки з капустою ....я вже було напряглась... рішила шо знов ото шось хлобці її в школі натворили, чи купальнік не налазе, а завтра на Кіпр... аа нееет...всьо намного жосче.
Рік назад нашла Ксюша сайтік, кідстаф називається, то трусів хлопцям купе, то халатіка собі новенького то ше шось там..пока не забріла на советчіцу. Чи то магнітні бурі були, чи то авітаміноз по башні дав чи ше шось..вобщем проніклась Ксюха до глубіни всеї її необьятної душі...вичитала вона, шо домохазяйта то ніхто, шо муж її не любить і ізміняє з секретаршою Ніколь, бо вона з довгими ногами.. і шо жить їй з її 85 кг залишилось недовго і пора шось делать і якось саморазвіваться і бить мужу не только женой, а і інтересной женщіной.
Вспомнила Ксюха, шо вона колись була нічо така учетчіца, даже нічо така продвинута, даже програму там якусь писала..стала іскать работу, бо вже 10 рік в декрете , потом записалась вона в месний басейн.
Саня її при цьому ахрінівал німножко, бо скільки його помню..прийде ото додому з роботи, та як зануриться в її бюст красіво залохмачений в францюзький пінюар.. та очі такі соловїїні... наверне мисяку борщу з сметаною, та розказує байки про роботу, а Ксюха дивиться влюбленнім взглядом і рже аж люстра труситься.
Сіли ми за стіл, Ксюхі ті вареники до горла не лізуть бо печалька... каже, думала развіваться буду, знакомства нові, з людьмі пообщаюсь, плаття нові вигуляю, себе покажу..на других посмотрю.. мужу что то інтересноє розкажу..а тут.. а тут комнатка 13 метров, 3 тетки озверевші і каждий день одно і тоже, 10 проводок сделаю і сіжу ото "развіваюсь" додому після 2 часов пробок прихожу і вбить всіх готова, діти мамку лякаються, Саня сказал, шо не хочет ету стремну женщіну відеть в свойом доме, в басейн так і не попала, бо робота на другому березі Дніпра...от шо робить от шо робить

Після тарілки холодцю і кількох штук пиріжків було приняте сокральне рішення ..увольнятся...

Конец історіі такий..вчора звоне.. ну шо? заходь? побігла... сидить моя Ксюха сіяюща, накупила нових купальніків та шляп якихось стрьомних...сказала шо я нічо не понімаю в тих паЕдках чи колбасних обьедках... на майські в Ємірати летять..
прийшов Саня з роботи...занурився в той бюст ...довольний як кіт після мартовських похожденій...

Шо хотіла сказати, девочки, кожному своє..кому вдома хАрашо, хтось вміє развіваться в нужном направленіїї, главное ШО? шоб очі щастям світились і вдома все було ХараШО....ну і басейн ...то тоже щастя.
гарного всім вечора пятниці:)
Цветов Мне срочно• 23 марта 2018
тролль 100%, но что-то в этом есть))) нет единственно правильного рецепта счастья, каждому свое. и не всякая работа является развитием, бывает даже совсем наоборот

ДелиВерка• 23 марта 2018
Написано на суржике Полтавской области, очень сумбурно,но таки да...все мы разные.
Алиса в стране Советчица• 23 марта 2018
Пааалитцейка опять тыыыыыыыы?????
Меня прет))• 23 марта 2018
автор, вы писали?

это стеб или в жизни так говорите?

для стеба - вам гуморески писать. Для жизни - ну, не издевайтесь так над языком, пожалуйста
автор Марс атакует • 23 марта 2018
Ответ дляЦветов Мне срочно
ну чого ж я троль то? я реальна..жива
Ирашек• 23 марта 2018
Ответ дляНепостоянная постоянность
Не дочитала. Автор, что курили?
++++
С перепою• 23 марта 2018
Ой,класс))Так насмеялась
Уси Пуси• 23 марта 2018
’Низкий сорт, нечистая работа’(с)
В прошлый раз в таком же заполошно-простонародном стиле был текст о том, как ’тьотя’ почувствовала себя молодой после пьянки
VivaForever• 23 марта 2018
Читать интересно но сложно

Osidze• 23 марта 2018
Ответ дляУси Пуси
’Низкий сорт, нечистая работа’(с)
Дайте ссылку
Фрикаделька• 23 марта 2018
Ответ дляруки_Крюги
Автор, вы откуда?
Что за дикий суржик ?
Этот не для вас писали
Фрикаделька• 23 марта 2018
Людям без чувства юмора комментировать не обязательно
На иголках• 23 марта 2018
Татуся Бо ?????
В гости звали?• 23 марта 2018
Автор супер! И не важно реальная история или нет, но написано отлично. В точку про ’советчицу’. И написала нормальным языком, котором разговаривают практически все тут ’чисто-украинские’ говорящие (которые здесь всегда доказывают, что разговаривают на литературном украинском).
hrushyk• 23 марта 2018
Ответ длянаКоблучках
Каждый день - новая история о подруге автора. Вчера помнится мне про Ирку була история
Про невістку Лєнку і колегу Женьку ще ))
очки_ннадо• 23 марта 2018
Ответ дляOsidze
Дайте ссылку
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2088900
Это про Ирку
Аноним Секретарь• 23 марта 2018
Ответ для18 мнеУЖЕ
мои глаза
читать нереально
Не читайте, а мне супер!
Сочно так
автор Марс атакует • 23 марта 2018
Ответ дляНа иголках
Татуся Бо ?????
не, в неї з матюками...
Аноним Секретарь• 23 марта 2018
Супер! Хочу еще!)) Обожаю бойовий суржик)))

Гербария• 23 марта 2018
Я вас уже люблю... Обожаю читать такие тексты. Татусю Бо обожнюю в ФБ
Вилами по воде• 23 марта 2018
Барышни, не язвите, завидуйте молча, если вами так сочинить и написать не можете...Автор молодец, порадовала нас позитивной историей.Лично я все поняла и читала с большим удовольствием.Спасибо !!!
Уси Пуси• 23 марта 2018
Ответ дляФрикаделька
Согласна, не стоит сбивать автора с толку своими восторгами
Дежурняшная• 23 марта 2018
Ответ для18 мнеУЖЕ
мне интересно кто прочитает +поймет все до конца
Прочла. Забавно. Подеревьянського напоминает.
Уси Пуси• 23 марта 2018
Ответ дляOsidze
Дайте ссылку
Не сохранила
наКоблучках• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
не, в неї з матюками...
Автор, ну у вас и фантазия...я думала я фантазер, ан нет
Куда ж без меня• 23 марта 2018
Ви кращі за матюкливу татусю
Амели на мели• 23 марта 2018
94НН03 С006Щ3НN3 ПОК43Ы8437, К4КИ3 У9И8И73ЛЬНЫ3 83ЩИ М0Ж37 93Л47Ь Н4Ш Р43УМ! 8П3Ч47ЛЯЮЩИ3 83ЩИ! СР4Ч4Л4 Э70 6ЫЛ0 7РУ9Н0, Н0 С3ЙЧ4С Н4 Э70Й С7Р0К3 84Ш Р43УМ ЧИ7437 Э70 4870М47ИЧ3СКИ, Н3 349УМЫ84ЯСЬ 06 Э70М.
Запароленое одеяло• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
нуу..мое
прикольно)) мне очень понравилось))
Зам Ам• 23 марта 2018
Ответ для18 мнеУЖЕ
мои глаза
читать нереально
тогда читайте про любовниц и минет.
А мне понравилось - читалось легко и прикольно.
Чудо-Рыба-кит• 23 марта 2018
Лубок какой-то...