Марс атакует• 23 марта 2018
як советчіца не розрушила сімейне гніздо...
Вобщем єсть в мене подружка Ксюшка... хоча Ксюшка не про неї, КСЮХА- така собі Мерлін Монро внушітельних размеров. І була вона тих размеров скільки я її помню, а це з першого курсу універа, шо не мішало їй крутити тіма размерами перед хлопцями і тими ж хлопцями. Ксюха, то такий человек, я б сказала человечище..до якого йдеш какашкой, а виходиш- ачеровашкой, полна єнергіі і жизні!
Ото бува звоне.... тай каже..ну шо? приходь... і я йду..я б сказала біжу...аж спотикаюсь.
якось я пришла, а Ксюха в печалі... печаль у Ксюхи, це, шо б ви понімали, цілий тазік вареників з потрошками, холодець і пиріжки з капустою ....я вже було напряглась... рішила шо знов ото шось хлобці її в школі натворили, чи купальнік не налазе, а завтра на Кіпр... аа нееет...всьо намного жосче.
Рік назад нашла Ксюша сайтік, кідстаф називається, то трусів хлопцям купе, то халатіка собі новенького то ше шось там..пока не забріла на советчіцу. Чи то магнітні бурі були, чи то авітаміноз по башні дав чи ше шось..вобщем проніклась Ксюха до глубіни всеї її необьятної душі...вичитала вона, шо домохазяйта то ніхто, шо муж її не любить і ізміняє з секретаршою Ніколь, бо вона з довгими ногами.. і шо жить їй з її 85 кг залишилось недовго і пора шось делать і якось саморазвіваться і бить мужу не только женой, а і інтересной женщіной.
Вспомнила Ксюха, шо вона колись була нічо така учетчіца, даже нічо така продвинута, даже програму там якусь писала..стала іскать работу, бо вже 10 рік в декрете , потом записалась вона в месний басейн.
Саня її при цьому ахрінівал німножко, бо скільки його помню..прийде ото додому з роботи, та як зануриться в її бюст красіво залохмачений в францюзький пінюар.. та очі такі соловїїні... наверне мисяку борщу з сметаною, та розказує байки про роботу, а Ксюха дивиться влюбленнім взглядом і рже аж люстра труситься.
Сіли ми за стіл, Ксюхі ті вареники до горла не лізуть бо печалька... каже, думала развіваться буду, знакомства нові, з людьмі пообщаюсь, плаття нові вигуляю, себе покажу..на других посмотрю.. мужу что то інтересноє розкажу..а тут.. а тут комнатка 13 метров, 3 тетки озверевші і каждий день одно і тоже, 10 проводок сделаю і сіжу ото "развіваюсь" додому після 2 часов пробок прихожу і вбить всіх готова, діти мамку лякаються, Саня сказал, шо не хочет ету стремну женщіну відеть в свойом доме, в басейн так і не попала, бо робота на другому березі Дніпра...от шо робить от шо робить
Після тарілки холодцю і кількох штук пиріжків було приняте сокральне рішення ..увольнятся...
Конец історіі такий..вчора звоне.. ну шо? заходь? побігла... сидить моя Ксюха сіяюща, накупила нових купальніків та шляп якихось стрьомних...сказала шо я нічо не понімаю в тих паЕдках чи колбасних обьедках... на майські в Ємірати летять..
прийшов Саня з роботи...занурився в той бюст ...довольний як кіт після мартовських похожденій...
Шо хотіла сказати, девочки, кожному своє..кому вдома хАрашо, хтось вміє развіваться в нужном направленіїї, главное ШО? шоб очі щастям світились і вдома все було ХараШО....ну і басейн ...то тоже щастя.
гарного всім вечора пятниці:)
Марс атакует
• 23 марта 2018
девочки, ви ото чого.. це ж прикол собі такий, але історії реальні.. в таку зимову весну тільки чувство юмора і спасає....
Аноним_1437• 23 марта 2018
А мінє, автар, пандравілось. Ріспек і уважуха! Но тока шо та плагіатом попахіваєть. Ілі паказалось?

Марс атакует
• 23 марта 2018
Ответ дляДежурняшная
Прочла. Забавно. Подеревьянського напоминает.
вчора з чоловіком якраз вспоминали, шо треба на досуге, када киндерьонка спать положим..послухати...
Марс атакует
• 23 марта 2018
Ответ дляДелиВерка
Автор, про Ирку тоже Ваше?колитесь
так я ж написала шо да
Добрая феечка• 23 марта 2018
слухайте, половини не зрозуміла про що мова, але...як же Ви прикольно пишете
Секретница• 23 марта 2018
А мне очень нравится Ваши творения читать) Молодец, продолжайте дальшеи
ТаПрямТам• 23 марта 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
Щойно Автор просто згвалтувала українську мову.
Та вона привыкша , её все гвалтуют
Изподтишка• 23 марта 2018
а мне понра)))))))))))))) спасибо автор) подняли настроение, ато я как Ксюха тоже в печали, тока я вот на работе))))))))))))))
Добрая феечка• 23 марта 2018
Ответ дляПростоБелка
Автор, Ваша история при чихающего мужика была смешнее))
а где почитать?
Аноним_1437• 23 марта 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
Та мову кожного дня мільйони українців гвалтують.
Дежурняшная• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
Если это ваше личное творчество - аплодирую.
Легко читается и образы классные.
Марс атакует
• 23 марта 2018
Ответ дляАноним_1437

та такого плагіата повний тирнет.. татусю вже вспомнили, вам кого?
історіі реальні, мої... чого б не вас не повеселити
mur_marimar• 23 марта 2018
класс , мне очень понравилось :)
всем бы такую подругу Ксюху,я б тоже на варенички бегала
Марс атакует
• 23 марта 2018
Ответ дляДобрая феечка
дайте силку))
ТаПрямТам• 23 марта 2018
Ответ дляАноним_1437
Гвалтуют украинцев, а украинцы мову .
Природа стремится к равновесию
Марс атакует
• 23 марта 2018
вообщето в заголовку треба було як Чуть не розрушив...от бліна
ТаПрямТам• 23 марта 2018
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Можно по сути ,простите а то не понял
Серьёзно ?
Может тогда лучше не надо ?
Девушка Прасковья• 23 марта 2018
Автор, я знаю кто вы.
Ну хоть что-то позитивное от вас за последнее время
Марс атакует
• 23 марта 2018
Ответ дляmur_marimar
класс , мне очень понравилось :)
в мене ще Інка є... вона любить по чуть чуть шампусіка...а потом в мене коліна подерті.. якось тоже напишу
Аноним_1437• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
ну чого ж я троль то? я реальна..жива
так тролЯки це теж живі люди))) які пишуть різну ахінею, щоб посварити людей між собою і внести деструкцію в спілкування. Ну це я так розумію термін — троль. А ви якщо и троль, то веселий.))
Девушка Прасковья• 23 марта 2018
Ответ дляСтиль
На русском или на украинском языке.Остальное-пародия!
Да, неумелая пародия на Татусю Бо
Губной рояль• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
то була не я
не важно! главное что история прикольная и пишете вы с юмором! спасибо за настроение!