Марс атакует• 23 марта 2018

як советчіца не розрушила сімейне гніздо...

Вобщем єсть в мене подружка Ксюшка... хоча Ксюшка не про неї, КСЮХА- така собі Мерлін Монро внушітельних размеров. І була вона тих размеров скільки я її помню, а це з першого курсу універа, шо не мішало їй крутити тіма размерами перед хлопцями і тими ж хлопцями. Ксюха, то такий человек, я б сказала человечище..до якого йдеш какашкой, а виходиш- ачеровашкой, полна єнергіі і жизні!
Ото бува звоне.... тай каже..ну шо? приходь... і я йду..я б сказала біжу...аж спотикаюсь.
якось я пришла, а Ксюха в печалі... печаль у Ксюхи, це, шо б ви понімали, цілий тазік вареників з потрошками, холодець і пиріжки з капустою ....я вже було напряглась... рішила шо знов ото шось хлобці її в школі натворили, чи купальнік не налазе, а завтра на Кіпр... аа нееет...всьо намного жосче.
Рік назад нашла Ксюша сайтік, кідстаф називається, то трусів хлопцям купе, то халатіка собі новенького то ше шось там..пока не забріла на советчіцу. Чи то магнітні бурі були, чи то авітаміноз по башні дав чи ше шось..вобщем проніклась Ксюха до глубіни всеї її необьятної душі...вичитала вона, шо домохазяйта то ніхто, шо муж її не любить і ізміняє з секретаршою Ніколь, бо вона з довгими ногами.. і шо жить їй з її 85 кг залишилось недовго і пора шось делать і якось саморазвіваться і бить мужу не только женой, а і інтересной женщіной.
Вспомнила Ксюха, шо вона колись була нічо така учетчіца, даже нічо така продвинута, даже програму там якусь писала..стала іскать работу, бо вже 10 рік в декрете , потом записалась вона в месний басейн.
Саня її при цьому ахрінівал німножко, бо скільки його помню..прийде ото додому з роботи, та як зануриться в її бюст красіво залохмачений в францюзький пінюар.. та очі такі соловїїні... наверне мисяку борщу з сметаною, та розказує байки про роботу, а Ксюха дивиться влюбленнім взглядом і рже аж люстра труситься.
Сіли ми за стіл, Ксюхі ті вареники до горла не лізуть бо печалька... каже, думала развіваться буду, знакомства нові, з людьмі пообщаюсь, плаття нові вигуляю, себе покажу..на других посмотрю.. мужу что то інтересноє розкажу..а тут.. а тут комнатка 13 метров, 3 тетки озверевші і каждий день одно і тоже, 10 проводок сделаю і сіжу ото "развіваюсь" додому після 2 часов пробок прихожу і вбить всіх готова, діти мамку лякаються, Саня сказал, шо не хочет ету стремну женщіну відеть в свойом доме, в басейн так і не попала, бо робота на другому березі Дніпра...от шо робить от шо робить

Після тарілки холодцю і кількох штук пиріжків було приняте сокральне рішення ..увольнятся...

Конец історіі такий..вчора звоне.. ну шо? заходь? побігла... сидить моя Ксюха сіяюща, накупила нових купальніків та шляп якихось стрьомних...сказала шо я нічо не понімаю в тих паЕдках чи колбасних обьедках... на майські в Ємірати летять..
прийшов Саня з роботи...занурився в той бюст ...довольний як кіт після мартовських похожденій...

Шо хотіла сказати, девочки, кожному своє..кому вдома хАрашо, хтось вміє развіваться в нужном направленіїї, главное ШО? шоб очі щастям світились і вдома все було ХараШО....ну і басейн ...то тоже щастя.
гарного всім вечора пятниці:)
Дежурняшная• 23 марта 2018
Ответ дляВыручалка
Так нада було закусювать йолками ілі туєй! Ну шо Ви, правда- шо!?) Виноград же не забиває!)))
Ми йолками! А одна подружка послі сігарєти пшикала собі у рота дезік Ох. А друга всігда імєла при собі лавровий лист! І всі пахли)))
У меня был целый крупный мускатный орех в кармане, откусила чуток и снова в карман. Он там уже весь в крошках был, заюзаный. Орех -выручалочка.
А пальцы амброзией или полынью натирала. Календула не подошла, липкая.

автор Марс атакует • 23 марта 2018
Ответ дляBlack Umbrella
Ахахаха я згадала, як у нас один крєндєль курив сігарєти, і шоб непалівно було, він їх двома патичками тримав, щоб руки не смердили. Ото було моє перше знайомство з японськими палочками, а вмєсто суші – Пріма без фільтру
точно! я коли до Києва приїхала то всіх удівляла уменієм куріть 2 палочками і неуменіем їсти суші
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 23 марта 2018
автор Марс атакует • 23 марта 2018
Ответ дляman_darinka
усложнили двумя палочками)) мы в прищепку вставляли сигарету и курили))) но лучше брать пластмассовую, а не деревянную - та сильно впитывает запах табака) а еще загрызали курение зелеными абрикосами и листьями винограда))) ужс! абы мамка не спалила))
я вообще думаю про ті зелені абрикоси і ту жувачку із смоли
Онанимный пользыватель• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
лавровий лист в нас був абортіруемим средством..якшо задержка 2 часа то було полезно випити литруху настояного лаврово листочка і должно було попустит.. попускало так, шо потом 2 дня з туалета не виходили
які дурні були, це капец
та ну, це ж надо. Хіба він помагає от зальоту? Ща малолетки кинуться))))
Серьезная баба• 23 марта 2018
Ответ дляТоптунша
суржик сильно режет слух.
Это был стеб
Ленивица-красавица• 23 марта 2018
Ответ дляВ гости звали?
Автор супер! И не важно реальная история или нет, но написано отлично. В точку про ’советчицу’. И написала нормальным языком, котором разговаривают практически все тут ’чисто-украинские’ говорящие (которые здесь всегда доказывают, что разговаривают на литературном украинском).
Дуже з Вами згодна!
Помогалочка• 23 марта 2018
Падобается, автор! Этта пяцць!
Аноним_1437• 23 марта 2018
Ответ дляДежурняшная
Неприятно. Слитно в данном случае.
ох, уже ці вчительки! Йдіть краще в школу дітей вчіть правильно писати, щоб потім по форумах помилки не виправляти.

автор Марс атакует • 23 марта 2018
Ответ дляДежурняшная
ого..ото ви вже загнули, я про мускатних горіх взнала років 5 назад і то на картінкі сначала.. це вже щас він в домашній ковбасі в мене постоянний гость, а тоді... зімою було торшки важкувато, бо листя не було
автор Марс атакует • 23 марта 2018
Ответ дляОнанимный пользыватель
тоді інтернет був пшиииииии шшшшш ииии ... не конешно.. та і зальотів не було, то ж покрасоваться надо було..шо тіпа взросла, пережівания там , то се
Онанимный пользыватель• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
ой ти ёкелемене
Copy-Paste• 23 марта 2018
Ответ для18 мнеУЖЕ
мне интересно кто прочитает +поймет все до конца
Вы не все буквы знаете, что вам проблема дочитать и понять?
Онанимный пользыватель• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
а сколько Вам лет?
Аноним_1437• 23 марта 2018
Ответ дляВыручалка
Юлією, а ми жуйки жували дірол чи орбіт. Скоко грошей можна було зекономить!
автор Марс атакует • 23 марта 2018
Ответ дляОнанимный пользыватель
ой ти ёкелемене
38 почті
Аноним_1437• 23 марта 2018
Ответ дляВыручалка
Сорі, якась юлія вискочила))) хотіла блін написать
автор Марс атакует • 23 марта 2018
Ответ дляАноним_1437
то давно було.. жуйки разве шо з смоли із дерева чи ловіс... за списати
Дежурняшная• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
Это я сейчас умная, знаю что называется мускатным)
Тогда я его нашла у прабабушки, у нее штук 5 бережно спрятаны в салфетку в серванте хранились. Ну я один и утянула.
Называла тогда противотабачной загрызушкой. На все летние каникулы хватило.
Эх, как юность быстро пролетела...

автор Марс атакует • 23 марта 2018
всье девочки, пішла гарною дружиною бути, слушати про й..твую..м..ть -про роботу мужа
гарного вам вечора
Мелочунь• 23 марта 2018
Милая, Вы талант, честно.
Развивайте этот жанр!!!!!Смеюсь от души, честно!!!
Хорошего вечера
Copy-Paste• 23 марта 2018
Ответ дляМилашка-оторвашка
Щойно Автор просто згвалтувала українську мову.
Ее згвалтували еще до автора всеми этими нововведенными словечками, которые к нормальному украинскому языку никакого отношения не имеют.
Copy-Paste• 23 марта 2018
Ответ дляФрикаделька
Людям без чувства юмора комментировать не обязательно
++++В точку!
Copy-Paste• 23 марта 2018
Ответ дляВ гости звали?
Copy-Paste• 23 марта 2018
Ответ дляАмели на мели
94НН03 С006Щ3НN3 ПОК43Ы8437, К4КИ3 У9И8И73ЛЬНЫ3 83ЩИ М0Ж37 93Л47Ь Н4Ш Р43УМ! 8П3Ч47ЛЯЮЩИ3 83ЩИ! СР4Ч4Л4 Э70 6ЫЛ0 7РУ9Н0, Н0 С3ЙЧ4С Н4 Э70Й С7Р0К3 84Ш Р43УМ ЧИ7437 Э70 4870М47ИЧ3СКИ, Н3 349УМЫ84ЯСЬ 06 Э70М.
Ух ты, интересно!
KROX@• 23 марта 2018
я поржала, мне понравилось))) Читается не очень легко (слово ’ ачеровашкой’, я читала три раза, пока поняла, что это), изложение прикольное. Мне кажется, что если бы, это была аудио-запись, это была бы бомба. Когда читаешь, мозг отвлекается на ошибки написания, страдает восприятие.
Выручалка• 23 марта 2018
Ответ дляАноним_1437
Ох, уже ці посилальниці!))) Ідіть краще чоловіка пошліть сміття винести, щоб не реалізовувати свою потребу когось кудись посилати на форумах!)))
Copy-Paste• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
девочки, ви ото чого.. це ж прикол собі такий, але історії реальні.. в таку зимову весну тільки чувство юмора і спасає....
Мне ооочень понравилось! Легко читается текст.
Аноним_1437• 23 марта 2018
Ответ дляМарс атакует
Та ну. Пам,читаю в 96—97—98 вже були жуйки, якраз в ті роки на дискотеку ходить почали з падругами дней моїх сурових. Скоко було якогось вина в пакетах літрових випито, точно не помню назви, потом амаретто і крем-лікьор появився, такий солодкий. Молодость вспомнилась, тобто юність, ще в школу ходили. Класно було!
Выручалка• 23 марта 2018
Ответ дляАноним_1437
Просто не всім вистачало грошей на орбіти з діролами. Доводилось вибирати- Орбіт чи сігарєти з фільтром, но йолка ілі туя)))