Меряю от единицы• 06 апреля 2018

Екс-президента Півден. Кореї засудили до 24 років в´язниці корупцію та зловживан

Суд Південної Кореї визнав винною в корупції та зловживанні владою екс-президента країни Пак Кин Хе.
Як повідомляє CNN, її засудили до 24 років позбавлення волі.
"Президент зловживала владою, яка була надана їй громадянами", - сказав суддя під час оголошення вироку.
.... втручалася в хід прийняття політичних рішень на вищому рівні.
...тиск на низку компаній з метою перерахування ними десятків мільйонів доларів в підконтрольні фонди.
...за корупційні злочини, включно з хабарництвом і зловживанням посадовими повноваженнями.
https://nv.ua/ukr/world/countries/eks-prezidenta-p...
не нужно бояться власть !
Почемучечка• 06 апреля 2018
Дикие они, кореянцы , отсталые, не то шо мы

Я_канеша_извиняюсь• 06 апреля 2018
У нас такого не будет. Никогда...
Веселуха Муха• 06 апреля 2018
Ну так все как и у нас, каждая ’новая’ власть садит ’попередников’))
автор Меряю от единицы • 06 апреля 2018
Ответ дляПочемучечка
по любому ))
автор Меряю от единицы • 06 апреля 2018
вот кстати вид с космоса на Южную и Северную Кореи
Анчо Ус• 06 апреля 2018
Ответ дляВеселуха Муха
Ага, в самолёт ))
Веселуха Муха• 06 апреля 2018
Ответ дляАнчо Ус
Ага, в самолёт ))
тут уж как получится))