Нафаня Маня• 15 апреля 2018

Лубни! Є тут жителі?

У мене тітка живе в Лубнах. Сьогодні жалувалася, що їм відключили гарячу воду вже до осені. Це правда? Їй 80, тягає ту кастрю(( бойлер і нагрівачі не хоче, бо переживає, що і за електрику нарахують. Живе у 5-поверховому будинку. Каже, що усім Лубнах відключили. Як таке можливо? У нас, в Києві, в будинку на 3 дні воду гарячу відкл., так жителі на 4-й вже жек штурмом брали...
Мона_Лиса• 15 апреля 2018
Открою Вам как киевлянке маленький секрет - во многих городах горячую воду отключили на профилактику лет 25 назад

Айпишница• 15 апреля 2018
Лубни- працюю там , про воду нічого не скажу, знімаю квартиру з автономним опаленням . Живу в Умані , місто вдвічі більше від лубнів. Живу 10 років, води ще не бачила гарячої ) і вже не побачу ) іі просто нема . Водоканал постачає тільки холодну
Не куру• 15 апреля 2018
Николаев, воду горячую еще лет 15 назад отключили, а может и больше, просто не помнит уже никто. И ничего, все живут. Скажу больше, если бойлер с умом использовать, то это дешевле, чем централизованная горячая вода
автор Нафаня Маня • 15 апреля 2018
Хм, який жах. В мене теж бойлер, за гарячу воду не плачу. Але жалко стареньку, буду, мабуть, ставити їй бойлер.
Кинг-Конгша• 16 апреля 2018
Сестра в Лубнах, воды у них нету вообще и не было, ведрами с колонки носят, если надо греют отдельно, частный дом, для Лубнов это нормально. Пусть ваша тетя поставит электрический бойлер, мы в Киеве бойлером воду греем, выходит дешевле чем горячая с крана.