Блондинка в Шоколаде• 07 мая 2018
Плаття чи чи ландон
Дуже подобаються ці плаття, хочу купити на весілля до похресниці, мені 28 р тпюа після двійні дуже поправилась, фігура не та, як вони виглядають на повних жінках, розмір плаття треба 50
malinovaya• 07 мая 2018
Не очень. они и на стройных не всегда хорошо смотрятся, ткань тяжелая, массивная, многослойная. закажите на ламоде, не подойдет - вернете
Блондинка в Шоколаде
• 07 мая 2018
Ответ дляmalinovaya
Дякую
Лорка-хлорка• 07 мая 2018
Не надо. Вы будете похожи на праздничный торт. Если только тёмно синее попробовать
Вареный лук• 07 мая 2018
самe таку модeль кращe нe бeріть. там масивнe кружeво, повнить
якщо хочeтe пишнe, з фатину, о кращe брати бeз вишивок, воно ніжнішe
можe зацікавитт такого плану? Ваш розмір (начиталася відгуків про матомірить, купила, а тeпeр прольот. продаю удвічі дeшeвшe, можлива примірка якщо що чи повeрнeння, якщо нe підійдe розмір)якщо цікаво, тут у продавалці є, або відкрийтeся, щоб скинути лінк
Показушница• 07 мая 2018
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вот среди подружек невесты присмотрите какая у Вас фигура и приблизительно поймёте, нравится Вам или нет
Пищалка• 07 мая 2018
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2121107
Это что бы мягко намекнуть и не обидеть Вас прямым ответом.