Блины со смайликами• 12 мая 2018
Помогите с укр мовой, это последнее))
Виберіть правильне твердження:
А Мовби могильна брила груди гнітить мені- речення ускладнене порівняльним зворотом
Б Настрій, як мужичка осіння, не відпускає- речення ускладнене не поширеним порівняльним зворотом
В Осіння тиша, мов зимова крига, розіб‘ється- речення ускладнене поширенем порівняльним зворотом
Г Павлик, як друг і соратник Драгомонтова, теж не мало прислужився цієї справі -речення ускладнене не поширеною прикладкою
Д Я -полководець миру- сонце несу у жмені -речення ускладнене поширеним означенням