Вкаблучках• 12 мая 2018
Компетентный врач гинеколог
Очень часто на этом сайте оставляют ссылки на гинеколога Ольги Белоконь.
Я очень довольна этим доктором,вот честно..
Работать надо• 12 мая 2018
Ну може це сама Белоконь і пише. Нещодавно таке питання: Порадьте, будь ласка, клініку репродукції , де вдалося завагітніти. Пишуть: ісіда, надія, ще якісь. А потім сам автор питання (мабуть З іншого аккаунту хотіла зайти і забула) пише: а я робила в Вікторії, так сподобалося, так сподобалося.
Вкаблучках
• 12 мая 2018
Ответ дляРаботать надо
Моя фамилия точно не Белоконь