Сундучок с каникулами• 21 мая 2018
Прививки після компенсованої гідроцефалії
Мами, у діьток яких була компенсована гідроцефалія..
Невролог в 1р.5м. дозволила прививки, але я все ж переживаю..
Результат нейросонографії: "межполушарная щель - 3,7 мм. Конвекситальное пространство 2,0 и 2,4. Высота тел боковых шлуночков = 5,0 мм справа, 4,2 мм слева. Передние рога боковых желудочков: 4,6 мм (справа), 3,9 мм (слева).
Порадьте, що робити..невролог дозволив..
Просто 3 міс тому "межполушарная щель" була 2,5 мм, а зараз 3,7 мм (проте робили в різних клініках).
Сундучок с каникулами
• 21 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
Ні. І вас же ніхто не підганяє. Зробіть за місяць від попередньої. Заразом я б ще й УЗІ тимуса зробила і серця.
в серці шуми і незакрите овальне вікно, проте ехо робила в 6 міс і от якраз збираюсь зробити.. а хіба незакрите овальне вікно у серці якось впливає на прививки?
Сундучок с каникулами
• 21 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
а цзд тимуса і прививки який звязок?
Сундучок с каникулами
• 21 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
я просто записана в суботу на прививку кпк.... тепер не знаю, що робити
якщо росте міжполушарна щілина - це погано, я так розумію...
Ромашкинная• 21 мая 2018
Ответ дляБюст Березуцкого
а если нет ревакцинаци?где почитать?спасибо
Тут есть таблица и пояснение
Ромашкинная• 21 мая 2018
Ответ дляСундучок с каникулами
а цзд тимуса і прививки який звязок?
При збільшеному тимусі іммунологи рекомендують зачекати. Овальне вікно ніяк не впливає.
Сундучок с каникулами
• 21 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
дякую Вам дуже
Ромашкинная• 21 мая 2018
Ответ дляСундучок с каникулами
У вас не зрозуміло, чи росте, чи це похибка різних апаратів. Треба робити на одному. В бажано, щоб один узист робив.
Сундучок с каникулами
• 21 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
дякую! якщо ростиме навіть на трошки - однозначно прививки ’ні-ні’ ?
Аноним_1435• 21 мая 2018
Ответ дляСундучок с каникулами
от читаю група в фб за вакйцинацію.. пишуть, що навпаки треба якщо є проблеми пошвидше вакцинувати
камикадзе...
я категорически против вакцинации по календарю, тем более детей с такими диагнозами - даже если диагноз снят, все равно требуется время на восстановление.
Сундучок с каникулами
• 21 мая 2018
Ответ дляАноним_1435
камикадзе...
мені невролог сказала, що гідроцефалія була після народження разово, і тип узараз компенсувалась....
Бюст Березуцкого• 21 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
Тут есть таблица и пояснение
спасибо,теперь понятно.
Лукава_Кiшка• 21 мая 2018
Ответ дляСундучок с каникулами
але поясніть.. якщо невролог говорить, що дитина здорова.. чому не рекомендуєте? я просто розібратись хочу.
P.S. невролог хороший, але я не довіряю всім на 100%, і своїм відчуттям в тому числі. А хочу розібратись..
ВСЕ врачи действуют четко по протоколу, ибо они работают в одной системе и должны ей подчиняться. Сейчас у врачей установка - делать всем прививки, последствия которых нигде потом не фиксируют и не связывают, и не разбираются и не ищут виновных. Врач невролог не будет идти против системы, которая его кормит. За вашего ребенка ответственность несете ТОЛЬКО ВЫ! Идет тупо отбраковка и никто не несет ответственности, виновных вы не найдете. Хотите поиграть с системой и со своим ребенком в ’русскую рулетку’? Искренне желаю вам удачи!
кнопкодав• 21 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
Кір, краснуха і паротит у всіх своїй красі в разі захворювання набагато небезпечніші при неврологічних діагнозах, ніж вакцина КПК.
Хіба?
Вони ж совсім на інше впливають.
Кір найчастіше дає ускладнення на очі, паротит може дати орхіт. Краснуха небезпечна для вагітних.
З хвороб, від яких є щеплення, на мозок діє кашлюк. Мої хворіли. Але кашлюк найстрашніший для немовлят, старші не гинуть.
Вони ж совсім на інше впливають.
кнопкодав• 21 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
А не можете нсг зробити там, де і першого разу? Так наглядніше буде видно динаміку.
НСГ роблять до року, доки тім´ячко дозволяє. Потім вже через кістку не вийде.
У мого востаннє НСГ була у 10 місяців.
Ромашкинная• 21 мая 2018
Ответ дляСундучок с каникулами
Однозначно ні
Ромашкинная• 21 мая 2018
Ответ длякнопкодав
У мого востаннє НСГ була у 10 місяців.
У всіх по-різному. У нас до 1,5 року тім´ячко було відкрите.
Ромашкинная• 21 мая 2018
Ответ длякнопкодав
Хіба?
Вони ж совсім на інше впливають.
Є ще менінгіти і енцефаліти як ускладнення.
Сундучок с каникулами
• 22 мая 2018
Ответ длякнопкодав
У мого востаннє НСГ була у 10 місяців.
у нас ще є трохи тімячко..хоча вже 1,5
Сундучок с каникулами
• 22 мая 2018
Ответ длякнопкодав
Хіба?
Вони ж совсім на інше впливають.
тобто вакцина кпк ніяк не вплине на мозок і тп?
Сундучок с каникулами
• 22 мая 2018
Ответ дляРомашкинная
Однозначно ні
а хіба ця щілина ішлуночки в мозгу - вони не змінюються постійно, навіть протягом дня +- ?
ЧукИГеки• 23 мая 2018
Ответ дляЛукава_Кiшка
+++1000