Sashiko24• 02 июня 2018

Томатіс терапія Київ

Всім привіт.
Зараз з дітьми проходимо дану терапію і якось я здивувалася читаючи і неті, що під час терапії діти дивляться мультик? Як це? У Вас таке було? В нас, а це перші три дні 1 година, потім 1.5години, а останні три дні вже 2 години терапії з нами займається фахівець: грають, малюють та ін.
Мами папи, чиї діти проходили таку терапію, як швидко з´´явився видимий результат?
Результат:
вже голосів: 16
10 (62.5%) Вперше чую про Томатіс
4 (25%) Результат був, але не відразу
2 (12.5%) Результат був вже під час занять
0 (0%) Результату не було зовсім
0 (0%) Результат був, але не значний
Вомбат• 02 июня 2018
Нет варианта: посмотреть результат.
Нажала: вперше чую... хоть это и не так)))

obuvka• 02 июня 2018
Проходили два курси,але не чистий томатіс,а полегшений(були протипоказання)Результат був вже після першого курсу (курс 24 дні,якщо вірно пам´ятаю).
ваник• 02 июня 2018
А где вы проходите Томатис? Мы были в центе Розвиток, с нами занимался специалист.
isorokina88• 02 июня 2018
Зараз подруга поїхала на томатіс в Варшаву з дитиною. Проходили в Дніпрі до цього, запевняои фахівці, що все згідно протоколу європейського, але польські лікарі подивилися і сказали, що не розуміють взагалі обраної методи. Ось так... Все необхідно перевіряти. В Дніпрі вони пройшли три курси, результатів не було
автор Sashiko24 • 03 июня 2018
Ответ дляваник
В центрі Томатіс- Голосієво. Ведиким + тут ще є те, що мені теж запропонували пройти курс разом з дітьми.
автор Sashiko24 • 03 июня 2018
Ответ дляisorokina88
Я сама вернулася до невролога з питанням чи можна нам пройти.
Mamapo• 04 июня 2018
у нас четыре полных курса томатиса за плечами.
все-прекрасные результаты давали-каждый раз что то прибавлялось.
и мультики ставят тем кто может спокойно сидеть. или если много сразу деток сидит на томатисе-тогда кто то поспокойнее мульты смотрит а кто то- с специалистом занимается.
с нами-занимались на развитие во время томатиса.
возможно в разных медцентрах по разному?
мы делали в центре стимуляции мозга.
и еще будем делать,осенью. потому что реально есть результаты.
у нас аппарат бессон, первый курс был самый большой и по сессиям и по времени сколько сидеть ребенку в наушниках. там своя программа, нам три раза на кажджом курсе перенастройку делали- потому что изменнения шли,позитивные...