Физрукая• Изменено 2 часа назад

Чи нормально самій розмежувати стосунки?

Проводимо спільний час, часто разом спимо з чоловіком, вже майже два місяці. Але ми якось не розмежувати наші стосунки, чи ми пара чи ні. Він навіть жити пропонував разом, а зараз каже, що ніколи не хотів одружуватись. Хотів мене з батьками познайомити і казав, що рано чи пізно це треба буде. Чи варто якось розмежувати стосунки, чи ми пара чи ні? Бо мене напружує невизначеність.Чи з мого боку це не дуже буде виглядати?
Бадабум• 2 часа назад
Ответ дляЧучело-Мяучело
Уж простите за ответ,Но..
Он на вас ’взглянул мельком’,а вы уже ’’замуж за него вышли,детей родили и внуков воспитали’...
Я это вижу так.
Что значит ’взглянул мельком’? Она ему писю сосет, на минуточку.

Намакушка• 2 часа назад
Так, це абсолютно нормально знати у яких стосунках ви з ним зараз. Ви доросла людина, ви хочете знати - питайте. Вам тут написали багато неадекватної критики якісь мужлани, чи повії, чи яжемамки синочків-нездар. Нічого поганого немає в тому щоб спитати про це. Це не контроль і не бігання за ним. Це повага до себе. Він теж має вас поважати і не годувати пустими обіцянками і натяками. За 2 місяці він знає вже чи це серйозно чи просто потрахушки. Якщо він не знає або не хоче серйозно, а ви хочете - то пішов він на, чого він ваш час марнує? У вас тоді просто різні бажання в житті і можна спокійно розійтись. Жінки дійсно сильно емоційно прив´язуються до чоловіка коли сплять з ним. Знати статус це не те саме що й вже бігти укладати шлюб, це просто визначення вектору розвитку ваших стосунків і планів.
автор Физрукая • 2 часа назад
Ответ дляНамакушка
Дякую за розуміння, хоча б одна адекватна людина знайшлась)
Не заздріть тьоті• 2 часа назад
Ответ дляФизрукая
Наскільки серйозних, то не знаю. Але часто знайомляться
Від «знайомляться» до «спати разом» і «стати жєніхом» - велика відстань зазвичай. Але як бачимо не для вас
автор Физрукая • 2 часа назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я вже була заміжня, і в довготривалих стосунках, де теж ішло до заміжжня, але я їх розірвала.
Не заздріть тьоті• 2 часа назад
Ответ дляФизрукая
Да, я увидела ваш коммент про то что вы неуверенная в себе. Это многое объясняет
Бадабум• 2 часа назад
Ответ дляФизрукая
Почитайте, что напишет Вам женщина 41- годика:
Просто спросите его то, что вас волнует на сегодняшний момент — Петенька каковы твои планы на меня? В каком мы статусе? Кто я тебе? Мне важно об этом знать.
И все. Петенька подумает и ответит. А если Петенька, сделает кислое лицо, то у вас туманное будущее, и лучше с Петенькой сеансы секАса проводить в изделии номер два.
ЦібаФу• 1 час назад
Не слухайте нікого, якщо вам так некомфортно, то з´ясовуйте з ним що у вас за стосунки. Бо якщо ви плануєте створення сім´ї, а для нього це просто потрахушки, то навіщо вам марнувати свої роки на нього
Карапулька• 20 минут назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ви трошки жіночка-паровоз? Куди спішете у свої 27?
Да, нонче модно в 50 в первый класс вести ребенка.
В мои 27 у меня уже двое было и старший заканчивал первый класс. А сейчас старшему 29 и только женился в этом году.

Не заздріть тьоті• 19 минут назад
Ответ дляКарапулька
Это сугубо ваш личный опыт. Он ни плохой ни хороший, он такой какой есть
Карапулька• 10 минут назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Думаю, что в 27 уже нужно спешить, а то и здоровье потом не то и сил нет детей поднимать. И это не мой опыт, а это физиология любого человека.
Не заздріть тьоті• 6 минут назад
Ответ дляКарапулька
за физиологией не надо забывать и про психику свою - что вы можете дать ребенку своему. Есть масса максимально тревожных и неадаптивных мамок которые сами еще дети ментально , которым и рожать то не стоит - ни в 20, ни в 27 ни дальше
Карапулька• 2 минуты назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну скажу так- в 21-25 намного легче было и с детьми много проводила времени, много подвижного всего, а младшего родила в 33 и это небо и земля по сравнению со старшими, сейчас младший закончил школу, а еще поднимать его и поднимать, а силы уже совсем не те и вылазят проблемы со здоровьем и у меня и у мужа.