ПМСница• 08 июня 2018
Оцінка посилки Нова пошта і Укрпошта
Дівчатка, як Ви оцінюєте посилки? Ставите повну реальну вартість чи символічні 100-200грн? Я посередник (дитячий одяг), при відправці завжди ставлю реальну вартість. Аргументуючи це тим, що добре коли все добре, а у випадку пропажі посилки, хто компенсувати буде?
І взагалі, хто зустрічався з компенсацією... виплачують? чи ця оцінка безглузда
Кривая спроса• 08 июня 2018
Якщо посилка не оглядалась саівробітниками пошти при відправці, то компенсацію не отримати.
ТелаЧьи нежноСти• 08 июня 2018
если цена товара до 100 - 200 грн, то ставлю всегда минималку
если больше минималки, то полную сумму
ПМСница
• 08 июня 2018
Ответ дляКривая спроса
Це на новій пошті є така примітка. А якщо укрпошта? Теж, можливо, ставлять десь позначку оглядалася чи ні?
ПМСница
• 08 июня 2018
Я чомусь раніше просто не звертала уваги, ставила повну вартість і все. Але зараз клієнти інколи наголошують, щоб поставила мінімалку.
Розумію, 5-10 грн, це морозиво чи памперс для дитини, але все ж... а раптом загублять, чи ще щось
ТрамвайGirl• 08 июня 2018
УП -250, НП-200. В условиях - несу ответственность за заказ до получения в руки, дальше-ничего из личного кармана не компенсирую. все пожелания на счет оценки прошу озвучивать заранее
Тень льва• 08 июня 2018
Я Вашу тему только сейчас увидела, создали вопрос почти одновременно)
Я тоже раньше оценивала полную, посылки были стоимостью выше минимальной, но доставка получалась 70-80 грн.
На вопрос ’Если вдруг что, компенсацию стоимости возмещает Новая почта’, девочка-оператор ответила, что только 50%.
По оценке 200 грн. доставка получается дешевле. Вероятность добиться компенсации минимальная. Так зачем получателю переплачивать ?....
ПМСница
• 09 июня 2018
Ответ дляСолнечный зайчик
То і я так само... всі декарації створюю сама, погралася з оцінкою (мінімальна, реальна), різниця до 20грн виходить. То й думаю, чи варто покупцю переплачувати?
Певно найкращим виходом буде вказати в правилах, що якщо не уточнюєте, ставлю повну вартість.