Воленс-неволенс• 08 июня 2018
Де взяти сил...
Одружена 5 років. Є дитина 1 рік. Чоловік відкрито вже говорить, що має дівчину. У нас є спільна квартира. Залишати нічого не хоче, лякає судами. А я ніби в страшному сні. Хочеться прокинутись... живе зі мною, бо не має куди іти. Відноситься погано. Я не маю сил...мені здається, що я просто не витримаю це і не виживу..
Аноним_1467• 08 июня 2018
Чекати поки дитина стане на ноги. В прямому значенні. Сприймайте його як брата.
Фея_3уровень• 08 июня 2018
Выдержите ! Не по силам не бывает испытаний ,это вам так кажется. Не вы одна положили этот путь. И страшнее гораздо а жизни ситуации . Вам нужно не зависит от мужа. Но это все со времени, конечно.
Регионщица• 08 июня 2018
Ваша квартира общая? Тоесть собственность 50/50? Если так, то шлите его нахер (ссори за френч). Оставайтесь с ребенком в квартире, а ОНО пусть валит к фее. И алименты не забывает платить вовремя
Паравозик• 08 июня 2018
Співчуваю вам, не терпіть: суди - то не настільки важко, як те, що ви описуєте. А час все міняє, і буде як в тій приказці - якщо наречена пішла до іншого, то ще не відомо, кому пощастило.
Хай іде до своєї нової пасії жити, не жалійте того, хто не жаліє вас з дитиною.
СтелькаОТединицы• 08 июня 2018
Залишати нічого не хоче - а придется. С алиментами сейчас строго, то он не в курсе
Девальвация• 08 июня 2018
Ответ дляАноним_1467
Зачем держать его как брата.он ахается на стороне и приходит в общий дом
Тётушка Лошадь• 08 июня 2018
Отпустите, мысленно. Я вас понимаю, как никто. Сама прошла через такое. Если будет уходить, то тоже отпускайте. Потом прибежит, мне стал после такого предательства не нужен. Но нам делить было нечего.
Воленс-неволенс
• 09 июня 2018
Ответ дляРегионщица
Не хоче...морально давить
Воленс-неволенс
• 09 июня 2018
Ответ дляСтелькаОТединицы
Справа в тому, що зараз грошей дає більше, ніж давав би аліментами...Але їсть мене...духовно