Єдина Країна• 2 часа назад
Дурко клієнт)) Тема хто правий: клієнт чи консультант 2.0) Що вона пише))
Прикуси Язика• 2 часа назад
Вы, наверное, предложили ей что-то фразой ’вам может понравиться...’( и дальше идёт какой-то товар), потому что не было в наличии нужного размера/цвета/фасона и т.д.? )) Но там Остапа понесло )
Єдина Країна
• 1 час назад
Ответ дляПрикуси Язика
Прикуси Язика• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
Простите, зачем вы второй день темы однотипные создаёте?)) Клиенты-то разные бывают, ещё и не такое будет.
Єдина Країна
• 1 час назад
Ответ дляПрикуси Язика
Ця клієнтка особлива
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
Ця клієнтка особлива
Она и не клиентка
А со странностями оба
Козачка• 1 час назад
Вы в той теме начали хамить тем, кто Вам не поддакивал. Мне кажется, у Вас не первый раз с клиентами диалог не сложился.
Прикуси Язика• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
Ця клієнтка особлива
Думаю, если ей показать ваши темы, то она тоже поймет, что с дурком общалась ))
Єдина Країна
• 49 минут назад
Ответ дляКозачка
Так, я дуже токсична, коли до мене лізуть без права на таке відношення
Єдина Країна
• 49 минут назад
Ответ дляКидстаффовка
Тю, нормальне у вас просування. Їй потрахатися треба та й таке
Теж так вважаю💞
Вилосипедниця• 47 минут назад
Ответ дляСвятатабожа
Она и не клиентка
А со странностями оба
И какая странность у автора?
Булку Дай• 5 минут назад
Ответ дляПрикуси Язика
бо людина явно тільки почала працювати. З діалогу таке враження що жіночка заскучала в декреті і вирішила спробувати чимось зайнятися, типу шмоток в інсті продавати. Чоловік трохи купив барахлішка на аліекспресі і вона тепер при ділі) нормальний професіональний працівник замість отого ’ви спитали про товар..я думки не читаю...’ написав би коротко -перепрошую, гарного дня. і на подальші дойоби всяких неадекватних вже б не реагував бо вже імунітет. А це таке шось, наче третій день як працює